Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Posvieťte si na útulný domov. Vyberte si z originálnych svietidiel, ktoré dajú vašim domovom tú správnu iskru.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Keď začína dieťa písať, potrebuje kvalitný stôl

Pôjde tento rok vaše dieťa do prvej triedy? Potom je čas mu zaobstarať kvalitný písací stôl a stoličku, aby malo tie najlepšie podmienky nielen na písanie, ale aj učenie. Kreslenie, hovorí sa tiež maľovanie, sprevádza deti takmer od narodenia, teda u niektorých od dvoch rokov. Písanie a správne sedenie, ale začína až s príchodom nástupu do školy, do prvej triedy. A naozaj nie je jedno, kde a za akých podmienok sa bude prváčik učiť. Písanie je dôležité a vašim deťom nielen písanie, ale aj učenie pôjde lepšie, keď mu zaobstaráte kvalitný písací stôl a nemenej kvalitnú stoličku.

Preto sme na nábytku Aldo pre vás rovno pripravili detské zostavy tak, aby ste nemuseli nič hľadať. Stôl, detskú stoličku a mobilné kontajner všetko v jednom a za bezkonkurenčnú cenu. Dnes vám chceme predviesť ako s pribúdajúcim vekom dieťaťa, predovšetkým potom jeho vzrastu, môžete nábytok prispôsobovať, meniť a nastavovať potrebnú výšku písacieho stola, či výšku sedadla stoličky. Klasické detské písacie stoly bez možnosti nastavenia výšky pracovnej dosky, sú často pre prváčikov vysoké a pri stole sa im nepíše dobre. Či sa vám bude páčiť naše riešenie, necháme už k vášmu posúdeniu.

 

 

Zostavy detského nábytku pre dievčatá

Do tejto kategórie sme samozrejme zaradili nábytok v typických dievčenských, "dievčenských" odtieňoch. Najčastejšie potom spojenie ružového odtieňa s bielym. A výsledok je viac než príjemný. Medzi najpredávanejšie zostavy sa zaradil detský nábytok pre dievčatá Cecilia a detský nábytok Colorido pink.

 

 

 

Zostavy detského nábytku na fotografiu pochádzajú z dielne nemeckého výrobcu, ktorý sa okrem dômyselného dizajnu sústredí aj na vysokú kvalitu a zdravotnú nezávadnosť. Písací stôl ponúka možnosť nastavenia výšky a sklonu pracovnej dosky. Detská stolička sa potom vďaka možnému nastavenie výšky sedadla prispôsobí písaciemu stolu. Deti majú rady veľa miesta pod stolom. Preto tiež výrobca vždy k zostave volí radšej mobilné kontajner s šuplíky, ako písací stôl v klasickom prevedení, kedy šuplíky sú jeho súčasťou. A priestor je na úkor šuplíkov mnohokrát pod stolom veľmi stiesnený. Obstaraním detské zostavy tak máte možnosť nábytok dieťaťu podľa jeho aktuálneho vzrastu prispôsobovať.

 

 

Zostavy detského nábytku pre chlapcov

Aj tu vám máme čo ponúknuť a aj tu sú k výberu typické "chlapčenské" farby. Pre malé slečny sme zvolili bielo ružovú kombináciu, no a pre chlapcov samozrejme bielo modrú kombináciu. Funkcie sú úplne identické, od nastavenia výšky písacieho stola až po nastavenie výšky sedadla detskej stoličky. Nepodceňujte výber detskej stoličky, môže veľmi ovplyvniť zdravé držanie tela pri písaní, respektíve zdravé držanie chrbtice pri dlhom sedení.

 

 

 

Naša prvá fotografia ilustruje typický chlapčenský nábytok, zostava detského nábytku Paco. Naopak na druhej fotografiu sme zvolili kombináciu odtieňov bielej so zelenkavú, ktorá je dobrým riešením pre súrodencov. Ak máte v jednej detskej izbe dievča aj chlapčeka, môžete zvoliť aj túto farebnú kombináciu ako je zostava detského nábytku Colorida green.

Detský nábytok v zostave písací stôl, stoličky a kontajner ponúka tiež vždy výhodnejšiu cenu, než všetko hladať samostatne. Ak však nie ste priaznivci multifunkčných, rastúcich designov, v našej ponuke nájdete nepreberné množstvo tiež klasických písacích stolov s úložnými priestormi, alebo nadstavcami, ktoré šetrí miesto v detskej izbe. Je veľmi dôležité priestor detskej izby pomyselne rozdeliť. Časť na spanie a relax, časť na hranie a časť na učenie. Tieto priestory by potom podľa daných potrieb mali ponúkať všetko pekne pri ruke a vzájomne by sa takto rozdelené zóny nemali rušiť. A písací stôl je neoddeliteľnou súčasťou každej detskej izby.

Novinky do schránky

Zasielame iba 2x mesačne.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.