Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Keď začína dieťa písať, potrebuje kvalitný stôl

Kreslenie, hovorí sa tiež maľovanie, sprevádza deti takmer od narodenia, teda u niektorých od dvoch rokov. Písanie a správne sedenie, ale začína s príchodom nástupu do školy, do prvej triedy. A naozaj nie je jedno, kde a za akých podmienok sa bude prváčik učiť. Písanie je dôležité a vašim deťom nielen písanie, ale aj učenie pôjde lepšie, keď mu zaobstaráte kvalitný písací stôl a nemenej kvalitnú stoličku. Preto sme na nábytku Aldo pre vás rovno pripravili detské zostavy tak, aby ste nemuseli nič hľadať. Stôl, detskú stoličku a mobilný kontajner všetko v jednom a za bezkonkurenčnú cenu. Dnes vám chceme predviesť ako s pribúdajúcim vekom dieťaťa, predovšetkým jeho vzrastu, môžete nábytok prispôsobovať, meniť a nastavovať napríklad výšku písacieho stola, či výšku sedadla stoličky. Klasické detské písacie stoly bez možnosti nastavenia výšky pracovnej dosky, sú často pre prváčikov vysoké a pri stole sa im nepíše dobre. Či sa vám bude páčiť naše riešenie, necháme už na vaše posúdenie.

 

 

Detský nábytok "na písanie" pre dievčatá

Do tejto kategórie sme samozrejme zaradili nábytok v typických dievčenských, "dievčenských" odtieňoch. Najčastejšie potom spojenie ružového odtieňa s bielym. A výsledok je viac ako príjemný. Medzi najpredávanejšie zostavy sa zaradil samozrejme tradičný dievčenský design, biely, alebo ružový odtieň.

 

Psací stůl z kolekce Biotiful     Rostoucí stůl Comfort

 

Zostavy detského nábytku na fotografiu pochádzajú z dielne nemeckého výrobcu, ktorý sa okrem dômyselného dizajnu sústredí aj na vysokú kvalitu a zdravotnú nezávadnosť. Písací stôl ponúka možnosť nastavenia výšky a sklonu pracovnej dosky. Detská stolička sa potom vďaka možnému nastavenie výšky sedadla prispôsobí písaciemu stolu. Deti majú rady veľa miesta pod stolom. Preto tiež výrobca vždy k zostave volí radšej mobilné kontajner s šuplíky, ako písací stôl v klasickom prevedení, kedy šuplíky sú jeho súčasťou. A priestor je na úkor šuplíkov mnohokrát pod stolom veľmi stiesnený. Obstaraním detské zostavy tak máte možnosť nábytok dieťaťu podľa jeho aktuálneho vzrastu prispôsobovať.

 

 

Zostavy detského nábytku pre chlapcov

Aj tu vám máme čo ponúknuť a aj tu sú k výberu typické "chlapčenské" farby. Pre malé slečny sme zvolili bielo ružovú kombináciu, no a pre chlapcov samozrejme bielo modrú kombináciu. Funkcie sú úplne identické, od nastavenia výšky písacieho stola až po nastavenie výšky sedadla detskej stoličky. Nepodceňujte výber detskej stoličky, môže veľmi ovplyvniť zdravé držanie tela pri písaní, respektíve zdravé držanie chrbtice pri dlhom sedení.

 

     Psací stůl Fosk s led osvětlením

 

Naše prvé fotografie ilustruje typický chlapčenský nábytok, samozrejme v modrom odtieni. Druhá fotografia zase už ponúka viac striedmejší dizajn, napríklad aj pre väčších chlapcov. Detský nábytok v zostave písací stôl, stoličky a kontajner ponúka tiež vždy výhodnejšiu cenu, než všetko kupovať samostatne.

 

 

Pokiaľ však nie ste priaznivci multifunkčných, rastúcich designov, v našej ponuke nájdete nepreberné množstvo taktiež klasických písacích stolov s úložnými priestormi, alebo nadstavcami, ktoré šetria miesto v detskej izbe. Je veľmi dôležité priestor detskej izby pomyselne rozdeliť. Časť na spanie a relax, časť na hranie a časť na učenie. Tieto priestory by potom podľa daných potrieb mali ponúkať všetko pekne po ruke a vzájomne by sa takto rozdelené zóny nemali rušiť. A písací stôl je neoddeliteľnou súčasťou každej detskej izby.