Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Klasika v byte - kreslo

Dnes si predstavíme kancelárske stoličky, ktoré sú v mysliach ľudí automaticky zafixované s kanceláriou a prácou. Lenže rovnako sú dnes štandardnou súčasťou každej domácnosti. Kancelárske stoličky dnes už potrebujeme aj v detských izbách, určite študentských izbách, alebo domácich pracovniach. Kancelárske stoličky na Aldu, ponúkame od francúzskych a nemeckých výrobcov.

Stolička pre deti

Ak máte školou povinné deti, určite majú v detskej izbe pracovný stôl a stoličku na písanie domácich úloh a učenie. Veľa rodičov tento priestor v detskej izbe podceňuje a neprikladá mu patričnú dôležitosť. A pritom je to miesto, kde sa mnoho detí zdržiava až príliš často, najmä ak majú na stole aj počítač s hrami. Niekoľkohodinový maratón vysedávanie pred PC teda nie je žiadnou výnimkou. Deti sú však v tomto smere oveľa citlivejšie, pretože sú stále vo vývoji, ich telo a chrbtica sa formujú, no a to, ako sa budú utvárať, ovplyvňuje vo veľkej miere aj stoličky, na ktorej trávia väčšinu času doma. Neuspokojte sa preto so stoličkou za pár korún vo výpredaji v hypermarkete. Nábytok Aldo ponúka kancelárske stoličky v modernom dizajne, ktorým určite nepohrdnú ani študenti do svojich izieb.

 

 

 

Stolička pre dospelých

Správna stolička by mala mať okrem nastaviteľného sedadla aj operadlá, ktoré zaistia správnu polohu bedrovej chrbtice a tým takzvané dynamické sedenie. To umožňuje zmenu polôh hornej časti tela a prekrvenie dôležitých svalov. Stoličky moderných a zdravých trendov sú vybavené sieťovinou napnutou do rámu. Tá je v oblasti bedier hustejšia, čím bráni sedeniu s ohnutým chrbtom, av hornej časti redšia, aby sa ramená zaborili do operadla a zároveň sa zdvíhal a vzpriamoval krk. Neoddeliteľnou súčasťou stoličky sú podrúčky. Ich význam spočíva v podpore váhy paží a uľahčení vstávania a dosadania do stoličky. Pri robení sedenia do pracovne preto vyberáme stoličky s podrúčkami výškovo aj šírkovo nastaviteľnými. Dizajn kancelárskej stoličky Vip, na nasledujúcej fotografii, je navrhnutý tak, aby spĺňal maximálne požiadavky na zdravý spôsob držania tela. Kancelárska stolička Vip, ponúka reguláciu v maximálnej miere, môžeme teda povedať, že ponúka možnosť nastavenia naozaj telu na mieru. Kancelárska stolička je určená predovšetkým pre tých z Vás, ktorí svojim sedavým spôsobom zamestnania musia stráviť v práci mnoho hodín.

 

 

 

Dizajnové aj herné stoličky

Na našom portáli, sme zaradili novinku v oblasti kancelárskych stoličiek, ktorou je kancelárska stolička Method. Kancelárska stolička Method, z kolekcie Uniq, ponúka širokú paletu kancelárskeho nábytku v modernom dizajne. Jedná sa o kancelársku stoličku, ktorá určite vhodne doplní aj konferenčné stoly, pretože nie je široká a teda ju môžete umiestniť vedľa seba. Že v jednoduchosti je krása, tak to pri kancelárskej stoličke Method platí celkom určite, ako môžete vidieť na fotografii.

 

 

Bez práce nie sú koláče a bez stoličky nie je možnosť pracovať. Kancelárske stoličky sú teda v dnešnej dobe počítačov a sedavého zamestnania neodmysliteľnou a potrebnou môžeme povedať pracovnou pomôckou. Bez kvalitnej kancelárske stoličky nepracujte!! Kancelárske stoličky, kancelárske kreslá. Ako správne vybrať? Odporúčame vyberať kvalitu úmernú strávenému času v kancelárskej stoličke. Čím dlhšie, tým viac dbáme na jej kvalitu. Naša ponuka nie je široká, ale zamerali sme sa na kvalitu a dostupnú cenu v rovnakej miere ako na možný výber odtieňov. Veľká časť návrhov pochádza od nemeckého výrobcu.