Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kolekcia detského nábytku Camille

Kvalita a dizajn detského nábytku od francúzskeho výrobcu, je na našich stránkach veľmi známa. Kolekcia Camille, ktorá ponúka jednotlivé diely, pre zostavenie kompletnéj detskej izby, je vyrobená v spojení dvoch materiálov, MDF dosky a dreva, masívu. A práve tieto dva materiály zaručujú vysokú kvalitu, ktorú stále častejšie vyžadujú naši zákazníci.

Detská posteľ Camille 2195L290-T2LI

 

Úložné priestory

V detskej izbe je naozaj potrebný dostatok úložných priestorov. Či už sa jedná o úložný priestor v podobe zásuvky pod posteľou, ktorý umožňuje mať posteľ vždy ustlanú, pretože vankúše a prikrývky máme kde uložiť, ako vidíte na prvej fotografii, alebo v podobe šatníkové skrine, ktorá ponúka v ľavej časti police a pravej časti šatníkovú tyč. Šatníková skriňa snehovo bielej farby bola francúzskym výrobcom zaradená do kategórie "dievčenského" nábytku a na detskú izbu, ponúka veľké úložné priestory. Ako sa sami môžete presvedčiť, tak u tejto kolekcie, výrobca myslel na úložné priestory naozaj u všetkých segmentov. Aj ďalší diel z kolekcie Camille, ako je písací stôl, má veľké úložné priestory. Písací stôl ponúka, ako zásuvku, tak skrinku s policami, kde si slečny môžu uložiť všetky školské potreby, a verte, že úložný priestor bude dostačujúci.

Písací stôl Camille 2195BURE

 

Detská izba

Ako ste si už mohli všimnúť v ponuke samostatných dielov z kolekcie Camille, tak zostava detskej izby nemôže vyzerať inak, než decentne a elegantne. Netradičný dizajn osloví naozaj nielen mladé slečny, ale aj ich rodičia. Detskú izbu ponúkame ako celok, alebo s možnosťou výberu samostatných dielov, čo je veľmi obľúbená forma nákupu na našich stránkach. Kupujete to, čo naozaj pre vybavenie detskej izby potrebujete. Ako môže detská izba vo finálnej podobe vyzerať, môžete vidieť na nasledujúcej fotografii, ktorá je iba návrh.

Detská izba Camille 2195 - diely

Celá kolekcia Camille je v príjemnej snehovo bielej farbe s reliéfom v podobe srdca, ktoré sa nachádza na všetkých segmentoch nábytku. Tento dizajnový efekt sprevádza naozaj všetky diely kolekcie Camille, určené mladým slečnám.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.