Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kolekcia detského nábytku Camille

Kvalita a dizajn detského nábytku od francúzskeho výrobcu, je na našich stránkach veľmi známa. Kolekcia Camille, ktorá ponúka jednotlivé diely, pre zostavenie kompletnéj detskej izby, je vyrobená v spojení dvoch materiálov, MDF dosky a dreva, masívu. A práve tieto dva materiály zaručujú vysokú kvalitu, ktorú stále častejšie vyžadujú naši zákazníci.

 

Dětský pokoj Amori

 

Úložné priestory v detskej posteli rozhodne šetrí miesto v izbe

V detskej izbe je naozaj potrebný dostatok úložných priestorov. Či už sa jedná o úložný priestor v podobe zásuvky pod posteľou, ktorý umožňuje mať posteľ vždy ustlanú, pretože vankúše a prikrývky máme kde uložiť, ako vidíte na prvej fotografii, alebo v podobe šatníkové skrine, ktorá ponúka v ľavej časti police a pravej časti šatníkovú tyč. Šatníková skriňa snehovo bielej farby bola francúzskym výrobcom zaradená do kategórie "dievčenského" nábytku a na detskú izbu, ponúka veľké úložné priestory. Ako sa sami môžete presvedčiť, tak u tejto kolekcie, výrobca myslel na úložné priestory naozaj u všetkých segmentov. Aj ďalší diel z kolekcie Camille, ako je detská komoda, má veľké úložné priestory. Detská komoda ponúka skrínku s policami, kde si slečny môžu uložiť všetky potreby, a verte, že úložný priestor bude dostačujúci.

     

 

Celá kolekcia je v príjemnej snehovo bielej farbe s reliéfom v podobe srdca, ktoré sa nachádza na všetkých segmentoch nábytku. Tento dizajnový efekt sprevádza skutočne všetky diely kolekcie, určené mladým slečnám.