Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kolekcia Evo do detských izieb

Detská kolekcia nábytku Evo-Shelter, nášho francúzskeho výrobcu, ponúka designy v mnohých odtieňoch. My Vám dnes predstavíme detský nábytok z tejto kolekcie, z ktorej zostavíte či už detské izby, alebo študentské izby, ktoré vyhovujú práve Vám. Kolekcia detského nábytku Evo-Shelter-Bibliobed je veľmi široká a to nielen vo výbere samostatných dielov, ale aj farby.

 

 

Detská izba pre dve deti

Spojením dvoch kolekcií francúzskeho výrobcu, Bibliobed a Shelter, získate možnosť na zariadenie detskej izby dvoch, alebo troch detí so všetkým. V hlavnej úlohe je samozrejme toľko obľúbená poschodová posteľ sa so schodíkmi a šuplíkom, ktorý možno využiť ako klasický úložný priestor, alebo prístelku, pokiaľ do šuplíka vložíte matrac. Ďalšími dielmi je potom nábytok z kolekcie Shelter, ktorý je v úplne identickom dizajne aj odtieni, ako poschodová posteľ. Spojením týchto dvoch kolekcií získate množstvo najrôznejších možností pre vybavenie detskej izby školákov i predškolákov. Kvalitné spracovanie, na ktoré sme už u francúzskeho výrobcu za desať rokov spolupráce zvyknutí a vás zákazníkov poteší.

 

 Patrová postel Bibliobed pro tři děti

 

 

Izba pre študentov, jedno dieťa

Francúzsky výrobca zvolil pre kolekciu detského nábytku Shelter škandinávsky dizajn. Neutrálne, tradičné pre škandinávsky dizajn odtiene sú vhodné pre dievča aj chlapca. V kolekcii nájdete aj veľmi úsporné riešenia v prípade, že potrebujete maximálne šetriť miesto v miestnosti, pretože ich pre vybavenie detskej izby nemáte veľa miesta. A pre tento modul rozhodne odporúčame práve obstaranie nádstavca, ako je uvedené v našom návrhu. Môžete si ale tiež zostaviť detskú izbu z ponuky samostatných dielov a zaobstarať nástavce dva, jeden nad detskú posteľ, tak ako sme zvolili my, ale nádstavec je možné umiestniť aj nad písací stôl. nechýba ani sada dvoch šuplíkov pod lôžkom, ktoré sa vždy v malom priestore využijú.

 

 

 

Všetky detské izby, sú iba návrhmi na našom portále. Pokiaľ Vás niektorá zo zostáv detských izieb, nadchla, ale chceli by ste jednotlivé diely v inom usporiadaní, môžete tak urobiť práve teraz, na našom module výberu samostatných dielov z tejto kolekcie.