Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kolekcia Evo do detských izieb

Detská kolekcia nábytku Evo, nášho francúzskeho výrobcu, ponúka designy v mnohých odtieňoch. My Vám dnes predstavíme detský nábytok z tejto kolekcie, z ktorej zostavíte či už detské izby, alebo študentské izby v odtieňoch, ktoré vyhovujú práve Vám. Kolekcia detského nábytku Evo je veľmi široká a to nielen vo výbere samostatných dielov, ale aj farby.

 

Izba pre deti


Na prvej fotografii, Vám ponúkame, detskú izbu Evo II, ako jednu z možných variantov. Biely odtieň, je vhodný pre zariadenie detskej izby malým školáčkam. Veľkou výhodou, ktorú táto detská izba ponúka, je umiestnenie sady dvoch šuplíkov pod posteľou a pre mladé slečny určite tiež veľká šatníková skriňa. Na ďalšej fotografii, Vám predstavíme detskú izbu Evo - Bruges I, ktorá je zase viac vhodná predovšetkým pre školákov, práve vďaka zvolenému prírodnému odtieni pod názvom bruges. Francúzsky výrobca u tejto kolekcie ponúka jednoduchý a veľmi praktický dizajn.

 

Izba pre študentov

Interiér detskej izby Evo - walnut, je predurčený svojim dizajnom skôr pre študentov. Či už sa jedná o študentku, alebo študenta, izba ponúka všetko, čo študent potrebuje. Veľmi praktický je písací stôl, ktorý ponúka nadstavec, ale aj posteľ, ktorú môžete zaobstarať so sadou dvoch šuplíkov, ako prikladáme na fotografiách. Francúzsky výrobca je už na našich stránkach známy svojim dôrazom na praktickosť. Odtieň tmavého orech, alebo ak chcete wenge, pôsobí v interiéri naozaj ako kancelária, pre dospievajúce dieťa.

Všetky detské izby z kolekcie Evo, sú iba návrhy na našom portáli. Ak Vás niektorá zo zostáv detských izieb Evo, nadchla, ale chceli by ste jednotlivé diely v inom usporiadaní, môžete tak urobiť práve teraz, na našom modulu výberu samostatných dielov z tejto kolekcie.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.