Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kolekcia Higher, detské postele v niekoľkých dizajnoch

Detské postele majú najrôznejšie podoby a sú využívané na najrôznejšie účely. Sú detské postele s prístelkou, s písacím stolom, pre jedno, či dve, tri deti a tak by sme mohli pokračovať. Dnes vám však chceme predstaviť kolekciu Higher od francúzskeho výrobcu, ktorá ponúka hneď niekoľko variantov detských postelí a to s využitím ako do detskej izby dievčaťa, tak do detskej izby chlapca. Kolekcia sa nám páči pre netradičný a veľmi praktický dizajn, pre vysokú kvalitu, ktorá je daná tiež hrúbkou materiálu a v neposlednom rade pre príjemnú cenu. Poďme si postupne predstaviť, čo vám a vašim deťom môže kolekcie Higher ponúknuť.

Detská multifunkčná posteľ v dvoch podobách

Ako sme spomenuli už v úvode, kolekcia Higher je vhodná pre dievča aj chlapca. Na dvoch fotografiách môžete najlepšie posúdiť, ako identická detská posteľ pôsobí, či vyzerá odlišne v prípade, kedy len obmeníte dekorácie a doplnky. Rovnakú multifunkčnú detskú posteľ môžete zaobstarať do detskej izby dievčaťa aj chlapca. Celkovo sa nábytok vždy veľmi zmení podľa voľby dekorácií a doplnkov a nasledujúce ilustračné fotografie sú toho rozhodne dôkazom.

   

Dizajn je praktický predovšetkým veľkými úložnými priestormi, ktoré multifunkčný dizajn ponúka. Písací stôl na vysunutie môžete tiež umiestniť na ktorékoľvek iné miesto v detskej izbe. Páči sa nám tiež odkladacia polica po celom obvode horného lôžka a to ako z vonkajšej tak vnútornej strany. Zaujímavo je riešený tiež prístup k lôžku, široká nášľapná plocha je bezpečná. K bezpečnosti vášho dieťaťa prispievajú tiež zaguľatené hrany. Tento typ, či povedzme dizajn postele je vhodný pre vybavenie malých interiérov, kedy nie je možnosť zaobstarať príliš veľa dielov nábytku. Multifunkčný dizajn ponúka na malej ploche ako miesto na spanie, na učenie, tak na ukladanie najrôznejších potrieb, napríklad práve do školy. A ako sami môžete posúdiť podľa týchto dvoch návrhov, vhodné pre chlapca aj dievča.

Poschodová posteľ pre jedno dieťa

Ak aj napriek tomu, že máte len jedno dieťa, nemáte miesto na vybavenie detskej izby a musíte šetriť každým centimetrom, potom ideálnym riešením sú vyvýšené poschodové postele. Pri takýchto poschodových postelí kladú výrobcovia nábytku najväčší dôraz na využitie miesta, ktoré vznikne práve vyvýšením lôžka. Často nájdete pod posteľou, lôžkom priestranný písací stôl, dokonca aj šatníkovou skriňu, či celú šatňu a rad políc. V kolekcii Higher ponúka výrobca opäť identický dizajn poschodové postele ako pre dievča, tak pre chlapca a zmena, ktoré bolo docielené len výmenou dekorácií je aj tu markantná.

Patrová postel Heavy   Patrová postel Tom

Pri tejto poschodové postele, nemožno premiestniť písací stôl na iné miesto. Za písacím stolom je regál, ktorý je umiestnený vo veľmi dobrom mieste. Pri učení má dieťa všetko po ruke. Za regálom je potom priestranná šatníková skriňa v tomto prípade s posuvnými krídlami. Aj u tejto postele sú veľmi vhodne umiestnené police po celom obvode lôžka a to ako z vonkajšej, tak vnútornej strany a naviac ešte nad lôžkom. Pre vybavenie rozmerovo malej detskej izby naozaj ideálne a za skvelú cenu.

Konečne poschodová posteľ s veľkým priestorom medzi lôžkami

A to až 100 cm, čo je oproti tradičným 70 cm naozaj veľký rozdiel. Ak teda hľadáte poschodovú posteľ, na ktoré si na dolnom lôžku dieťa, či vy môžete sadnúť, potom je to poschodová posteľ z kolekcie Higher. Opäť veľmi moderný, praktický dizajn a opäť varianta ako pre dvoch chlapcov, tak pre dve dievčatá, alebo do detskej izby pre dievča aj chlapca.Patrová postel Bibliobed

Poschodová posteľ ponúka opäť rad odkladacieho priestoru pre obe deti, u horného lôžka je samozrejme zábrana. Dieťa, ktoré spí na hornom lôžku má k dispozícii pozdĺž lôžka zábranu aj odkladacie police, nemusí tak neustále pre niečo behať dole. U dolného lôžka je nočný stolík v podobe napevno zabudované police. Všetky detské postele, ktoré sme vám dnes predstavili sú vyrobené z laminátovej dosky tlušťky až 22 mm, hrany zaoblené a v cene vždy s roštom, rošty. Príjemný odtieň dekoru dreva samozrejme v imitácii, konkrétne bielená borovica. Keď chcete, či bohužiaľ musíte šetriť pri zariaďovaní detskej izby každým centimetrom, dnes je ponuka funkčných dizajnov určených práve na tento účel veľmi široká. Kolekcia Higher je len jedným z mnohých príkladov, ako maximálne využiť priestor v detskej izbe.