Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kolekcia Swen v bielom

Dievčenské detské izby sa od tých chlapčenských líšia predovšetkým farbou. Dievčatá majú väčšinou rady jednoduchosť, čistotu a preto sa detský nábytok pre nich, často vyrába vo farbe bielej. My sme na našom portáli nábytok pre dievčatá, zaradili do kategórie detské izby pre dievča. V dnešnom článku, Vám predstavíme čerstvú novinku dievčenskej detskej izby, z kolekcie Amori od belgického výrobcu. Ale nielen, predstavíme aj ďalšie možné riešenia od iných výrobcov, ktorí disponujú v ponuke elegantnými detskými izbami pre malé aj väčšie slečny.

 

Pre dospievajúce slečny detská izba v bielej

Ako sme sa už zmienili, tak biely odtieň patrí práve pre vybavenie dievčenskéj detskej izby k veľmi obľúbeným. Detská izba Swan, novinka na našom portáli od francúzskeho výrobcu, pôsobí až romanticky, ale zároveň patrí k veľmi praktickým. Detská izba je nami daná zostava, ktorá ponúka detskú posteľ v cene vrátane roštu 90x200 cm, detský nočný stolík, detský písací stôl, detskú komodu šuplíkovú a detskú šatníkovú skriňu dvojdverovou. Jednotlivé diely z kolekcie, možno zakúpiť aj samostatne a je len na Vás, aký nábytok z tejto kolekcie pre zariadenie izby použijete.

 

    

 

Poschodová posteľ pre dve slečny?

Ak máte doma dve dievčatka a veľkosť detskej izby Vám neumožňuje zaobstarať dve klasické postele aj tu je riešenie v podobe detskej poschodovej postele. Dve dievčatka v izbe môžu využiť spodný šuplík pod posteľou, ako úložný priestor, alebo tu získate tretie miesto na spanie! Áno! Ponuka detských poschodových postelí s možnosťou spania až pre tri deti patrí k veľmi vyhľadávaným. Vďaka obchodnému partnerovi spoločnosti nábytok Aldo, francúzskemu výrobcovi, môžeme tiež v tejto ponuke poschodových postelí ponúknuť to najlepšie zo sveta dizajnu pre deti.

 

Patrová postel Tom pro tři holky  Patrová postel Matt pro dvě holky

 

 

 

Ďalšie segmenty nábytku potrebné do dievčenskej izby

Ako vidíte, táto kolekcia ponúka rôzne možnosti na zostavenie detskej izby. Vybrať si môžete aj z dvoch druhov šatníkových skríň a to s dvoma, alebo s tromi krídlami. Nájdete tu aj písací stôl, komodu, či nočný stolík. Ale ak máte naozaj veľmi malý interiér detskej izby a nič z našej ponuky by sa Vám tam nezmestilo, nevešajte hlavu! Aj tu francúzsky výrobca ponúka riešenie detskej izby podľa zásad ergonómie bývania v podobe multifunkčné postele. Jedná sa o multifunkčnú detskú posteľ s písacím stolom na vysunutie, ktorý môžete v prípade potreby vždy staré zasunúť a priestor v izbe tak využiť na hranie.

 

Dětská postel Reverse

 

Ako ste sa mohli presvedčiť na priložených fotografiách, kolekcia Swen ponúka naozaj veľa a veľa riešení na zariadenie krásnej dievčenskéj izby!