Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kolekcie nového kancelárskeho nábytku

V posledných rokoch sa kancelársky nábytok do pracovne stáva tiež štandardným vybavením interiérov domácností. V dnešnej dobe snáď už naozaj neexistuje domácnosť, kde sa nenachádza počítač, či laptop. A nech už je využívame k práci, či len tak pre zábavu, zásadným pravidlom je zdravé sedenie. Písacie stoly by tak mali dodržiavať odporúčanú výšku písacie plochy a kancelárska stolička kvalitu úmernú strávenému času práci. Dnes vám predstavíme niečo málo z noviniek na našom portáli.

 

Písacie stoly nemeckého výrobcu

V kategórii kancelária, nájdete klasické písacie stoly vyrobené z laminátovej dosky, rohové písacie stoly, alebo cenovo náročnejšie písacie stoly z masívu. Štandardným vybavením u všetkých typov stolov sú dnes už pojazdy na klávesnici. Z dnešných noviniek nás veľmi zaujal rozkladací písací stôl Laptop. Ak máte pre prácu na doma k dispozícii len naozaj veľmi malý priestor, navyše keď pracujete, je tu určité obmedzenia v priestore pre ďalších členov v domácnosti, potom riešením bude práve on. Keď písací stôl nebudete potrebovať, zložíte ho do praktickej komody, ktorá zaberie rozhodne menej miesta ako rozložený písací stôl. A keď pracujete, písací stôl vďaka koľajničkám, teda ľahké manipulácii presuniete tam, kde budete najmenej vadiť. Dômyselný dizajn nemeckého výrobcu je ďalším posunutím k maximálnemu využitiu daného interiéru. A rozkladacie písacie stoly patrí k veľmi obľúbeným už len z toho dôvodu, že málokto má k dispozícii samostatnú kanceláriu a len málokto bohužiaľ nedodělává prácu ešte doma. Medzi veľmi praktický dizajn môžeme zaradiť aj druhý písací stôl Fínov z ponuky noviniek nemeckého výrobcu. Pravá časť písacieho stola so zásuvkami a policami je pohyblivá a tak sklon pracovnej plochy si môžete nastaviť podľa vlastných potrieb. Písací stôl rozhodne disponuje celým radom možností, ktoré môžete prakticky pri práci využiť. Pravú pohyblivú časť na pojazdoch pre ľahkú manipuláciu možno umiestniť tak, že stôl je rohový. Každý ako kto potrebuje. Možno využiť pre domáce i komerčné účely. Páči sa nám tiež spojenie odtieňov bielej so svetlým dubom.

 Kancelárske stoličky nemeckého výrobcu

Kancelárske stoličky v dnešnej dobe počítačov a sedavého zamestnania neodmysliteľnou a potrebnou, môžeme povedať, pracovnou pomôckou. A preto by kvalitná, polohovateľná a ergonomicky tvarovaná stolička u vášho písacieho stola nemala chýbať! Veľkým plusom kancelárske stoličky je nastaviteľnosť, vďaka ktorej je možné regulovať výšku sedadla. Ako prvú, vám predstavíme elegantnú kancelársku stoličku Tidone z ponuky kancelárskeho nábytku nemeckého výrobcu. Kancelárska stolička má anatomicky tvarované sedadlo i opierku, nechýbajú podrúčky. Stolička samozrejme musí byť tiež umiestnená na pojazdoch pre jednoduché a rýchle premiestňovanie v prípade potreby. Poťahová látka z polyuretánu zase zaručuje ľahkú údržbu stoličky. Celkovo môžeme povedať, že kancelárska stolička je veľmi štýlová a páči sa nám aj biely prúžok pre doplnenie dizajnu. Pamätajte že, kvalita stoličky ovplyvňuje vaše zdravie. Ak hľadáte nejakú jednoducho inú kancelársku stoličku, ktorá by možno oživila inak nudný interiér kancelárie, možno vás práve osloví táto novinka v podobe kancelárske stoličky Livenza. Pre kancelársku stoličku použil nemecký výrobca netradičné spojenie odtieňov čiernej, šedej a bielej. Dizajn je moderný, zachováva všetky ergonomické prvky spĺňajúce náročnosť dlhého, sedavého zamestnania. Stolička ponúka možné nastavenie výšky sedadla, nechýbajú ani opierky lakťov a samozrejme je na pojazdoch pre jednoduché premiestňovanie.

       

 


Nábytok, ktorý je pridávaný na náš portál, nájdete vždy v kategórii novinky o nábytku. Snažíme sa pre vás vyberať designy tak, aby spĺňali predpísané normy ergonómie. Nábytok Aldo, sleduje trendy v bývaní, ktoré sa menia rovnako ako móda vo všetkých oblastiach.