Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Komoda Axel, odtieň sivý orech

Výrobca: PRS
Kód: PRS00211-2017
nedostupné
109,74 €

Parametre produktu

Farba: sivý orech
Výška (cm): 82 cm
Šírka (cm): 120 cm
Hľbka: 40 cm
Hmotnosť: 39 kg
Počet balíkov: 1 ks
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Priestranná komoda z laminátovej dosky za bezkonkurenčnú cenu, odtieň sivý orech

Ak hľadáte lacnú komodu, ale s dostatočne veľkým úložným priestorom, môžeme vám ponúknuť riešenie. Kolekcia Axel ponúka jednoduchý dizajn komody, ale s veľkým úložným priestorom, ktorý je navyše veľmi členitý. Komoda disponuje dvomi zásuvkami a tromi skrinkami. Odtieň svetlý orech je tmavší a tak je umiestnenie komody v tomto prípade vhodnejšie do slnečných interiérov. Tiež je komoda viac vhodná do interiéru pre dospelých, ako je napríklad kancelária, alebo aj obývacia izba. Nízka cena nie je daná len materiálom, ale aj veľmi jednoduchým dizajnom, ktorý nie je náročný na výrobu. V kolekcii Axel nájdete identický dizajn komody tiež v bielom odtieni a odtieni svetlý dub, takže každý si môže vybrať, čo potrebuje a čo sa do existujúceho interiéru hodí viac. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.


Parisot 
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. 
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte