0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Komoda Brera 3811CO6T

Výrobca: PRS
Kód: PRS0010-2017
239,46 €
Predpokládaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Výška: 74 cm
Šírka: 135 cm
Hľbka: 49 cm
Hmotnosť: 53 kg
Počet balíkov: 2 ks
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Farba: dub portofino-biela
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Komoda Brera, tradičné vybavenie spálne

Už sme si zvykli, že v každej kolekcii nábytku do spálne, nechýba ani komoda, vo väčšine prípadov potom so zásuvkami. Najčastejšie sa stretávame u komôd do spálne s delením úložného priestoru na tri zásuvky, alebo šesť zásuviek. Komoda z kolekcie Brera ponúka šesť zásuviek a tak je ideálna pre dve osoby. Výrobca ponúka štýlové úchytky a netradičný odtieň. Mechanické pojazdy zásuviek, veľký úložný priestor. Kolekcia Brera samozrejme ponúka aj ďalšie diely nábytku pre vybavenie spálne a medzi veľmi netradičné, ale hlavne praktické, patrí posteľ. V záhlaví postele je úložný priestor na lôžkoviny, ku ktorému je ľahký prístup vďaka výklopnému systému. Ak nechcete priestor využívať na lôžkoviny, potom môžete na čokoľvek iné. V každom prípade, posteľ Brera ocenia predovšetkým majitelia malého interiéru. Materiálom pre výrobu komody sa stala laminátová doska, dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.


Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternatívne tovary

Komoda Romy 3568CO3T

Komoda Romy 3568CO3T

Predpokládaný termín:
3 - 4 týždne
88,78 €
Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.