Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Komoda do jedálne v industriálnom dizajne Travis

Výrobca: PRS
Kód: PRS00106-2022
  • šírka komody až 220 cm
  • materiál, laminát 15-22 mm
  • kvalita francúzskeho výrobcu
  • možnosť zaobstarania jedálenského stola Travis

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Jednoduchá montáž

Sami si všetko jednoducho zostavíte podľa priloženého návodu, ktorý si môžete prezrieť ešte pred kúpou.
Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
592,62 €

Parametre produktu

Výška (cm): 86,5 cm
Šírka (cm): 220 cm
Hľbka: 52 cm
Hmotnosť: 92,4 kg
Počet balíkov: 3 ks
Farba: tmavo sivá, dub antik patina
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: zažehlené hrany
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Komoda do jedálne, alebo interiéru, kde vám bude vyhovovať

Najčastejšie sa komody v týchto veľkých rozmeroch kupujú do jedálne, ale často aj do obývacej izby, ako alternatíva televízneho stolíka. Voľba je už na vás, my ale s určitosťou môžeme povedať, že komode z kolekcie Travis, od francúzskeho výrobcu, to pristane všade. Komoda v nádherných a elegantných odtieňoch, kedy sa výrobca nechal inšpirovať industriálnym designom. Pokiaľ zvažujete, či práve hľadáte nábytok, pre vybavenie jedálne, ku komode môžete zaobstarať nádherný jedálenský stôl z rovnakej kolekcie. Ako komodu, tak jedálenský stôl by sme ale odporučili skôr do rozmerovo väčšieho interiéru, pretože sa jedná o poriadny kus nábytku, kedy jeho krása v malej izbe nevynikne. Navyše by bol malý interiér, či už jedálne, alebo obývacej izby s ohľadom na veľké rozmery nábytku stiesnený.

Francúzsky výrobca, ktorého designy vám exkluzívne len na našich stránkach predstavujeme už druhé desaťročie, patrí k veľmi obľúbeným aj pre vysokú kvalitu. Dostatočne silná laminátová doska a kvalitné zakončenie všetkých hrán, logická montáž v niekoľkých málo krokoch, to všetko je zárukou, pre vás zákazníkov, že s nábytkom francúzskeho výrobcu budete spokojní a aj na našich stránkach francúzske designy, veľmi radi predstavujeme.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou. Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky.

Alternatívny tovar

Skladom Skladom
25%
Dizajnová komoda Ness graphit

Dizajnová komoda Ness graphit

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
331,14 €
248,35 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte