Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Komoda do každej izby

Komoda je veľmi obľúbeným dielom nábytku a ich výber je naozaj veľký. Ponuka komôd je rozmanitá, môžete vyberať komody do detskej izby, ktoré sú vo väčšine prípadov v pastelových odtieňoch, často sa obstarávajú komody do spálne a obývacej izby, ale sú aj také komody, ktoré v danom interiéri predstavujú originálny kus nábytku. Medzi také komody, ktoré môžeme považovať za vzácny kus patrí napríklad komody z antikvariátu s nejakou históriou, alebo rustikálne komody či komody z nejakej vzácneho dreva. Komody sa dajú využiť mnohými spôsobmi a záleží veľmi na ich členenie. Pred zaobstaraním komody teda zvážte, či potrebujete skôr malé úložné priestory rozdelené do šuplíkov, alebo skôr využijete komodu skriňovú, teda rozdelenú na niekoľko skriniek s policami. Čo môžete nájsť v dnešnej ponuke komôd?

 

 

Ponuka komôd do detskej izby

V ponuke komôd do detskej izby je určujúci predovšetkým odtieň. Samozrejme podľa odtieňa máme komody do detskej izby pre dievča, alebo komody do detskej izby pre chlapca. Sú ale aj komody v neutrálnych odtieňoch, alebo komody môžeme povedať už v odtieňoch, ktoré bežne kupujeme napríklad do spálne a tie sú potom veľmi vhodné napríklad pre umiestnenie do študentskej izby. Detské komody majú rôzne členenia. Sú šuplíkové, skriňové, alebo v kombinácii oboch.

 

Dětská komoda Dina    Dětská komoda Chic pro kluka

 

Nezabudnime tiež na komody do detskej izby pre bábätko, ktoré môžete často zaobstarať aj s veľmi praktickým prebaľovacím pultom. Ten je možné v neskoršom veku dieťaťa odstrániť a máte klasickú komodu pre školáka. Komody pre bábätká sú vyrobené najčastejšie v krémových, svetlých odtieňoch, ako je napríklad béžová, biela svetlo ružová či modrá. Všeobecne je ponuka odtieňov do detskej izby veľmi "farebná", pretože kde inde ako v detskej izbe môžeme uplatniť pastelové odtiene.

 

Přebalovací komoda pro miminko Gallipete 

 

Komoda do obývacej izby a jedálne

Dnes je úplne bežné, že interiér obývacej izby a jedálne je v jednej miestnosti. Preto je ponuka komôd určená pre vybavenie týchto dvoch interiérov viac menej zhodná. Komody patrí tiež k rozmerovo najväčším a pre tieto dva interiéry je určená aj ponuka moderných komôd. často pre zariadenie moderného interiéru môžeme nájsť aj komody s ľad osvetlením. Častými odtiene sú v tejto kategórii vysoké lesky, alebo imitácie najrôznejších masívov. Najčastejším delením úložného priestoru sú skrinky, alebo skrinky v kombinácii s zásuvkou či zásuvkami.

   Prostorná komoda Manchester

 

Komody z tejto kategórie, ostatne ako môžete vidieť na ilustračných fotografiách, spájajú moderné prvky s tradičnými. Komody v jednoduchých líniách, ale mohutné, akoby pripomínajú niečo z rustikálneho dizajnu. Netradičné sú často aj povrchové úpravy, nechýba ani imitácie prírodného kameňa. Na fotografiách sú obe komody členené na skrinky a šuplíky nad nimi. Je to najobľúbenejší delenie úložného priestoru práve pri zariaďovaní jedálne a obývacej izby.

 

 

Komoda ako umelecké dielo

Komoda, ak zaobstaráte nejaký ten originálny kúsok, môže úplne zmeniť váš interiér. Komoda môže poslúžiť ako originálny doplnok. Designy komôd sú mnohokrát až prekvapujúce a štýl, ktorý môže daný interiér získať je pri výbere zásadný. Medzi originálne komody radíme tie, ktoré sú v rustikálnom, alebo industriálnym dizajnu a sú vyrobené často z nejakého vzácneho dreva.

 

     Komody z masivu značky Nova Solo

 

 

Najväčšiu ponuku komôd do všetkých interiérov na portále nábytok Aldo predstavuje francúzsky a nemecký výrobca. Páči sa nám štýl, odtiene, príjemná obstarávacia cena i pri zachovaní dobrej kvality. Ku každej komode v ponuke pre daný interiér môžete zaobstarať celý rad ďalších samostatných dielov nábytkov a to podľa toho, či je komoda z kolekcie určená pre interiér detskej izby, jedálne, alebo obývacej izby. V každom prípade komoda je nábytok, ktorý v miestnosti pôsobí veľmi príjemne a vy získate zase nejaké tie úložné priestory naviac.