Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Komoda do spálne Evo

Výrobca: PRS
Kód: PRS00178-2022
  • výška 87,7 cm, šírka 75,7 cm, hĺbka 43,8 cm
  • hmotnosť 31 kg, doručenie v jednom balíku
  • materiál, laminát, ponuka ďalších dielov
  • francúzsky výrobca

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
214,62 €

Parametre produktu

Výška (cm): 87,7 cm
Šírka (cm): 75,7 cm
Hľbka: 43,8 cm
Počet balíkov: 1 ks
Hmotnosť: 31 kg
Farba: tmavý orech
Materiál: laminátová doska 15 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Komoda do spálne, tradičný diel, ktorý len málokedy chýba

Vo väčšine spální komoda patrí k tradičným dielom nábytku. Nie všetko je vhodné na uloženie do šatníkovej skrine, napríklad drobné šatstvo by sa vo veľkej, priestrannej skrini strácalo. Ideálnym doplnením úložných priestorov menších rozmerov v spálni, sa tak stala komoda. Ich ponuka je široká, môžete vyberať z mnohých designov a usporiadaní. Ale tým najčastejším usporiadaním je komoda s tromi šuplíkmi, ktorú vám predstavujeme aj teraz. Komoda, ako jeden z dielov kolekcie nábytku Evo, od francúzskeho výrobcu, exkluzívne na našich stránkach. Tradičný je aj materiál laminátová doska, ktorá dokáže ponúknuť príjemnú cenu.

V neposlednom rade vás okrem dostupnej ceny, môže osloviť aj odtieň imitácie dreva tmavý orech. Áno, nábytok z kolekcie Evo, je vhodný na slnečný interiér. Z ponuky dielov kolekcie Evo, si môžete vybrať tradičný nábytok, ktorý do spálne patrí a je možné zvoliť aj z dvoch rozmerov postele. Kolekcia Evo, nábytok za dostupnú cenu v povestnej, francúzskej kvalite.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Alternatívny tovar

15%
Komoda v škandinávskom dizajne Aalborg

Komoda v škandinávskom dizajne Aalborg

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
248,38 €
211,12 €
Komoda v škandinávskom dizajne Aalborg, black

Komoda v škandinávskom dizajne Aalborg, black

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
264,90 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte