Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Komoda Element

Výrobca: PRS
Kód: PRS0051-2017
nedostupné
111,03 €

Parametre produktu

Farba: dub brooklyn
Výška (cm): 80 cm
Šírka (cm): 160 cm
Hľbka: 40 cm
Počet balíkov: 2 ks
Hmotnosť: 42 kg
Materiál: laminátová doska 15 a 18 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Komoda Element, aneb úložné priestory do akéhokoľvek interiéru

Úložných priestorov nie je nikdy dosť a je niekoľko možností, ako je vytvoriť. Jednou z možností je obstaranie priestranné komody, ktorá je rozdelená na dve skrinky so štyrmi krídlami. Vnútorné usporiadanie, ktoré uvádzame tiež na fotografii, je jedna polica. Francúzsky výrobca ponúka komodu za bezkonkurenčnú cenu vďaka jednoduchému dizajnu. Nie je určené, do ktorého interiéru je komoda vhodná. Ak potrebujete, môžete komodu umiestniť do kancelárie, predsiene, spálne, alebo aj obývacej izby. Skrátka a dobre tam, kde vám úložné priestory chýbajú. Komodu môžeme vďaka dizajnu zaradiť do kategórie moderného nábytku, vrátane štýlových, jednoduchých úchytiek.

Francúzsky výrobca aj u lacného nábytku dbá na povestnú kvalitu. Dodanie komody v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Materiálom je laminátová doska s hrúbkou dosiek 18 a 25 mm. Doprava zdarma.


Parisot 
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. 
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte