0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Komoda Quadra H68332

Výrobca: Gaut
Kód: GA006
261,27 €
Predpokládaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Výška: 51 cm
Šírka: 119 cm
Hľbka: 45 cm
Materiál: mdf doska, lamino
Spôsob dodania: v demonte
Farba: sv. orech-sv. hnedá
Výrobca: francúzsky
Záruka: 36 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Kvalitná komoda Quadra H68332 s certifikáciou

Predstavujeme kvalitný diel nábytku od francúzskeho výrobcu, ktorého kolekcie sú tiež certifikované na základe požiadaviek Európskej únie. Komoda z kolekcie nábytku do spálne Quadra, ktorú však zákazníci využívajú, a tiež môžu vďaka dizajnu, ako televízny stolík. Kolekcia Quadra patrí tiež do skupiny značkového nábytku, konkrétne akostné značky Gami. To všetko je zárukou spokojného nákupu.

 

Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu, zdravotnú nezávadnosť a detailné spracovanie. Ako materiál nielen pre komodu, ale aj ďalšie diely z kolekcie, použil mdf dosku so zakončením hrán abs systémom.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotnú nezávadnosť

 


Vyberáme nábytok do spálne 

Komoda ponúka okrem veľmi moderného dizajnu a vysokej kvality tiež netradičné prepojenie odtieňov a to svetlo hnedú s orechom. Opticky sú potom zásuvky akoby rozdelené na štyri diely, v skutočnosti komoda ponúka zásuvky dve. Komoda nie je jediným dielom nábytku z kolekcie Quadra, medzi ďalšie patria skrine, posteľ, môžete si teda zostaviť kompletný interiér spálne. Čo všetko môže výrobca v tejto kolekcii teda ponúknuť?

 


- Manželská posteľ
- Manželská posteľ Quadra  s praktickým nadstavcom
- Šatňové skrine (vybrať si môžete z dvoch prevedení)
- Spálňa Quadra (kde si môžete vybrať aj ďalšie diely)Pre našich zákazníkov ponúkame dopravu zadarmo po celej republike a to ako na jeden samostatný diel, tak aj celú spálňu.

 

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.
Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

   

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternatívne tovary

Komoda Brooklyn H52.170

Komoda Brooklyn H52.170

Predpokládaný termín:
3 - 4 týždňov
295,11 €
Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.