Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Komody do obývacej izby

Nábytok Aldo, ponúka jednotlivé segmenty nábytku, ktoré si môžete zaobstarať ako samostatný kus, alebo celú kolekciu. Dnes si predstavíme komody, do obývačky od nášho francúzskeho výrobcu, ktoré Vás určite zaujmú svojim nadčasovým dizajnom. Komody ponúkame aj do jedálnídetských izieb, spální a ďalších interiérov bytu.

 

 

Komody do kuchyne, ostrovčeky do kuchyne

Nápad francúzskeho výrobcu, navyše za veľmi dostupnú cenu sa nám naozaj páči. Diel nábytku, ktorý v kuchyni môžete využiť ako praktický ostrovček na prípravu jedál, alebo nábytok, ktorý vám tiež poslúži ako vyvýšený stôl na rýchle občerstvenie, alebo na raňajky. V každom prípade ide o veľmi unikátny a originálny dizajn, s ktorým ako prvý prichádza práve francúzsky výrobca.

 

Ostrůvek do kuchyně Copper

 

Ostrovček v kuchyni má široké uplatnenie a tak pokiaľ vám to priestor vašej kuchyne dovolí, rozhodne tento diel nábytku odporúčame zaobstarať. Získate nielen unikátny ostrovček, ktorý úplne zmení ráz vašej kuchyne, ale aj množstvo úložného a odkladacieho priestoru navyše. Výrobca zvolil taktiež veľmi trendy spojenie odtieňov, imitácie svetlého dreva dub a čiernej. Dizajn je veľmi nadčasový, využitie naozaj maximálne. Poteší vás určite aj kvalita, ktorá je daná nielen precíznou výrobou, ale aj hrúbkou laminátovej dosky až 30 mm. Náročná nie je ani montáž. Originálny dizajn francúzskeho výrobcu nás vždy bude milo prekvapovať a veríme, že vo vašich domovoch splnia všetky očakávania.

 

    

 

 

Netradičné komody do spálne

Francúzsky výrobca sa sústredí hlavne na kvalitu, moderný dizajn a cenu dostupnú väčšine zákazníkov. Dúfame, že každý z Vás si na našom portáli vyberie to pravé z našej ponuky. Do spálne, do predsiene, alebo tam, kde vy sami viete, že potrebujete veľké úložné priestory. Áno, cena je vyššia, ale tak to už u kvalitného nábytku je. Prekvapí vás aj široká ponuka dielov av nadväznosti na počet dielov aj široké možnosti najrôznejších možných zostáv, ktoré je možné zo samostatných dielov vytvoriť. A milovníkov škandinávskeho designu kolekcie Nestor ponukou dielov a tradičných odtieňov rozhodne potešíme. Kvalitný materiál mdf dosky a samozrejmosťou je ABS systém. Nábytok, ktorý sa práve aj vďaka kvalite bude veľmi ľahko zostavovať.

 

    

 

Ale obľúbené sú aj komody v industriálnom dizajne. Tradičné pre tento dizajn kontrastné spojenie odtieňov prírodného dekoru s čiernou. Minimalistické, jednoduché línie vždy doplnené niektorým z originálnych kovových prvkov a široký výber dielov, ktoré vás rozhodne, rovnako ako dostupná cena, oslovia. Vyberte si z ponuky našich industriálnych designov v exkluzívnom zastúpení od francúzskeho výrobcu. Nábytok Aldo, to je vždy ponuka tých najviac trendy záležitosťou, s nábytkom Aldo vždy bude váš interiér osobnou záležitosťou.