Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Konferenčné stolíky na Aldu v moderných designoch

Áno, ak hľadáte širokú ponuku moderných, atraktívnych konferenčných stolíkov, potom ste na správnej adrese. Dnes vám predstavíme návrhy od nášho nemeckého výrobcu, ktoré vás presvedčia, že aj tak malý kus nábytku môže ponúknuť rôznorodé a flexibilné poňatie. Spoločnosť Interlink, prináša, prostredníctvom Aldo nábytku, kolekcie moderného a štýlového nábytku. Všetky produkty spoločnosti majú certifikáty kvality a atesty pre zdravotnú nezávadnosť. A práve medzi taký štýlový nábytok, patrí práve konferenčné stolíky, ktoré dokážu ovplyvniť celkový interiér vašej obývacej izby.

 

     

 

Dizajnové stolíky

Bez konferenčného stolíka si azda nevieme predstaviť žiadnu obývaciu izbu. Slúži nám hlavne na odkladanie najrôznejších potrieb od televíznych ovládačov, časopisov, ale hlavne na odkladanie nápojov, či malých dobrôt, či už pri sledovaní televízie, alebo posedenie s priateľmi. Do moderného interiéru si dnes už málo kto vyberie klasiku, ale dáva práve prednosť modernému, praktickému dizajnu. Možno si neuvedomujete, že konferenčný stolík môže byť originálnou dekoráciou vášho interiéru. A na našom portáli ponúkame nepreberné množstvo dizajnu, či už jeden alebo viac kusov, nízke aj vyššie, s úložným priestorom, alebo práve rozkladací, ako je konferenčný stolík Trilógia na prvéj fotografii.Dizajn, ktorý vás celkom určite prekvapí a skrýva v sebe po pootočení plôch tiež úložný priestor, ako môžete vidieť na fotografii. Rovnako možno plochy stolíka porovnať do jednej polohy. Otáčanie jednotlivých plôch je teda praktické, stolík zľahka pootočíte kedykoľvek k sebe a máte všetko po ruke. Takisto otáčanie plôch tvorí samotný dizajn stolíka, ktorý a to nám dáte určite za pravdu, je jednoducho originálna. Materiálom je chrómovaná konštrukcia a mdf doska v bielo šedom pololesku. Jedálenská plocha je z dvoch častí, ktoré sú pohyblivé, a tým sa stolík môže zmeniť. Nemecký výrobca však nekladie dôraz len na dômyselný dizajn, ale aj povrchovú úpravu, ktorá patrí k veľmi moderné a to biely pololesk. Rovnaké je to aj s kvalitou konferenčného stolíka. Výrobca zvolil za materiál mdf dosku a chrómovaný podstavec. Konferenčný stolík patrí k originálnym dielom nábytku pre vybavenie interiéru obývacej izby. Na fotografiách konferenčný stolík francúzskeho výrobcu z kolekcie Be Alive, kde servírovaciu plochu je možné rozložiť klasicky ako pri jedálenskom stole.

 

      

 

Na Aldu nájdete tiež konferenčné stolíky talianskeho a holandského výrobcu, ktoré zďaleka nepatrí k cenovo náročným a ponúkajú vysokú kvalitu. Konferenčné stolíky na Aldu možno rozložiť. Zmeniť môžete ich dĺžku, ale aj výšku.