Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Konferenčný stolík Cosmit grey

Výrobca: Trasman
Kód: TRS0087-2022
  • možnosť nastavenia výšky zo 45 cm na 58 cm
  • šírka stolíka 90 cm, hĺbka 52 cm
  • materiál, laminát, povrchová úprava dyha
  • španielsky výrobca, nábytok s certifikáciou

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
194,43 €

Parametre produktu

Výška (cm): 45 / 58 cm
Šírka (cm): 90 cm
Hľbka: 52 cm
Hmotnosť: 19,9 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: biela-imitácia betónu
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: zažehlené hrany
Povrchová úprava: dyha
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: španielsko
Záruka: 24 mesiacov

Konferenčný stolík s možnosťou vyvýšenia servírovacej plochy

Hľadáte konferenčný stolík, ktorý by bol nielen pôsobivý, ale aj praktický a vy ste tak vlastný dizajn stolíka mohli naozaj využiť na maximum? Hľadáte konferenčný stolík, ktorý je v trendy odtieňoch a do moderného interiéru bude tým pravým? Spojenie imitácie betónu v kombinácii s bielou, je veľmi obľúbené a v modernej obývacej izbe často využívané odtiene. Rovnako, ako napríklad biely lesk, alebo čierny odtieň. Patríte tiež k tým, ktorí pri sledovaní obľúbeného programu radi zahryznete niečo dobré na jedenie? Alebo radi pri televízii pracujete na svojom laptope? Na tieto činnosti je potrebné tiež vybrať vhodný konferenčný stolík. A my vám práve ponúkame jedno z mnohých riešení z kategórie konferenčných stolíkov. Okrem tradičného využitia stolíka v obývacej izbe, je možné na servírovacej ploche pracovať aj niečo zahryznúť a to tak, že posedenie a akákoľvek činnosť bude komfortná. Servírovaciu plochu stolíka môžete kedykoľvek zvýšiť a tak sa vám stolík prispôsobí. Vďaka kvalitnému mechanizmu je manipulácia ako zvýšenie, tak zníženie servírovacej plochy veľmi jednoduchá.

V prípade, že plánujete zariadiť obývaciu izbu kompletne, potom vám v identickom dizajne môžeme odporučiť na výber aj z niekoľkých typov obývacích stien. Španielsky výrobca, ktorý je autorom tohto dizajnu a stal sa tak obľúbený aj pre nádhernú ponuku detského nábytku, vždy dbá na tú najvyššiu možnú kvalitu. Materiálom je laminátová doska v dostatočnej hrúbke, povrchová úprava poctivá dyha, žiadna papierová fólia, ktorá sa tak rýchlo ničí. Ako predajcovia, sa venujeme designu, už druhé desaťročie a produkty, či lepšie povedané nábytok od španielskeho výrobcu, veľmi radi odporúčame práve, pre vysokú kvalitu spracovania.

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Španielsky detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn španielskeho výrobcu môžeme predstavovať práve na našich stránkach ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.

Trasman
Španielsky výrobca patrí k tým, ktorí sa sústredí predovšetkým na moderný dizajn, ktorý je navrhnutý podľa zásad ergonómie bývania. Jeho rukopis je ľahko rozpoznateľný, dizajn je veľmi pestrý, rovnako ako široká škála odtieňov na výber. Tradícia výrobcu je dlhodobá a rozhodne vďaka dlhoročným skúsenostiam je zárukou tej najvyššej kvality. Detský nábytok španielskeho výrobcu je veľmi praktický a ohľaduplný k rozmerom miestnosti, je tak vhodný rovnako do malých interiérov.

 

Súvisiaci tovar

Obývacia stena, tv stolík Sky - biela, concrete

Obývacia stena, tv stolík Sky - biela, concrete

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
305,57 €
Minimalistická obývacia stena Soho shiny white

Minimalistická obývacia stena Soho shiny white

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
627,84 €
Skladom Skladom
15%
Dizajnová zostava do obývacej izby Tokio

Dizajnová zostava do obývacej izby Tokio

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
599,25 €
509,36 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte