Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Konferenčný stolík do obývacej izby

Ako sme už spomenuli v predchádzajúcom článku, k obývacím stenám ak obývacej izbe ako takej na našom portáli nejdete aj konferenčné stolíky v tom istom odtieni. Ďalšou možnosťou je aj výber písacieho stola v podobnom duchu obývacej steny, ktorý v dnešnej dobe nie je v obývacej izbe ničím neobvyklým. A práve dnes sa zameriame na niektoré z konferenčných a písacích stolov. V neposlednom rade vám predstavíme veľmi vydarený nápad francúzskeho výrobcu, kedy písací stôl je súčasťou obývacej steny.

 

Konferenčné stolíky

Konferenčný stolík je neodmysliteľnou súčasťou vybavenia interiéru obývacej izby. Použitie a výber materiálov, je spätý predovšetkým s ďalšími dielmi nábytkov. Konferenčné stolíky na Aldu ponúkame mnohokrát aj v niekoľkých odtieňoch, ktoré si vyberiete v parametroch výrobkov. Tu je pri farbe dreva alebo laminátu umiestnená ikona malého fotoaparátu a kliknutím na neho sa zobrazia dostupné odtiene morenia dreva. A ponuka odtieňov je skutočne široká. Rozmery sú v niekoľkých prípadoch taktiež k výberu, podľa vašich potrieb. Na Aldu nájdete prevažne konferenčné stolíky francúzskeho a nemeckého výrobcu, ktoré zďaleka nepatria k cenovo náročným a ponúkajú nadštandardnú kvalitu. V neposlednom rade, vyberať môžete nielen z ponuky moderných designov, ale aj štýlových, rustikálnych stolíkov.

 

     

 

Písacie stoly ako harmonická súčasť obývacej izby

Jednoducho. Napríklad práve zaobstaraním nábytku z kolekcie Sophia, ktorá sa na tento účel viac než hodí. Len málokto má k dispozícii pre domácu pracovňu, či chcete kanceláriu, samostatnú miestnosť. A v dnešnej dobe počítačov a dobiehania práce z domu, je obstaranie písacieho stola, či ďalšieho kancelárskeho nábytku nutným zlom. Pokiaľ teda nedisponujete samostatnou miestnosťou pre vybavenie kancelárie, najvhodnejším miestom bude obývacia izba. V spálni by ste v nočných hodinách rušili partnera, partnerku, do kuchyne sa písací stôl naozaj nehodí.

 

    

 

V kolekcii Sophia výrobca veľmi nenápadne zakomponoval písací stôl do obývacej steny. Písací stôl tak nie je rušivým elementom, ale harmonickým prvkom, skoro môžeme povedať dekoráciou. Navyše výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu. Na výrobu použil laminát s hrúbkou dosiek od 18 do 25 mm. Dodanie v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu.
Veríme, že design tohto návrhu je prekvapivý aj pre mnohých z vás.