Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Konferenčný stolík Mystic dark

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AG00821-2022
  • melamínová doska, hrúbka 18 mm
  • kovové podstavce v trendy prevedení
  • šírka 120 cm, výška 45,6 cm, hĺbka 60 cm
  • stolík s úložným priestorom

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
296,00 €
192,40 €
-35%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 296,00 €

Parametre produktu

Výška (cm): 45,6 cm
Šírka (cm): 120 cm
Hľbka: 60 cm
Hmotnosť: 28,5 kg
Počet balíkov: 1
Farba: čierna, hnedá
Materiál: kov, melamín
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Dizajnový, konferenčný stolík do obývacej izby

Kolekcia nábytku Mystery ponúka hneď niekoľko dielov nábytku, do obývacej izby. Môžete si vybrať z dvoch rozmerov televíznych stolíkov, ale môžete zaobstarať nábytok v identickom dizajne aj vo svetlejšom prevedení. Konferenčný stolík, ktorý vám teraz predstavujeme, je veľmi blízky takzvanému "retro designu". Možno s istotu povedať, že retro design zažíva veľkú vlnu popularity a je obľúbeným typom nábytku aj v menšom interiéri, v tomto prípade interiéru obývacej izby.

Kovové podstavte tak typické pre retro nábytok, ale aj celkový tvar konferenčného stolíka, to sú prvky tak žiadané v modernom bytovom dizajne. Veríme, že vás taktiež poteší úložný priestor s vyklápacími dvierkami pre ľahký prístup. V neposlednom rade, voľba odtieňa je veľmi elegantná, tak ako dokážu byť elegantné tmavé odtiene. Konferenčný stolík bude v obývacej izbe krásne ladiť aj so žltými doplnkami, či inak výraznými dekoráciami, ktoré tiež na našich stránkach nájdete a sú vám k dispozícii. A pokiaľ zariaďujete obývaciu izbu ako celok, teda vrátane doplnkov, či prípadne čalúneného nábytku, aspoň vám všetko doručíme spoločne našou vlastnou dopravou bez poškodenia. 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte