Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Konferenčný stolík rozkladací Cosmit antracit

Výrobca: Trasman
Kód: TRS0086-2022
  • možnosť nastavenia výšky zo 45 cm na 58 cm
  • šírka stolíka 90 cm, hĺbka 52 cm
  • materiál, laminát, povrchová úprava dyha
  • španielsky výrobca, nábytok s certifikáciou

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
188,76 €

Parametre produktu

Výška (cm): 45 / 58 cm
Šírka (cm): 90 cm
Hľbka: 52 cm
Hmotnosť: 18,5 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: dub, antracit
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: zažehlené hrany
Povrchová úprava: dyha
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: španielsko
Záruka: 24 mesiacov

Konferenčný stolík, ktorý rozhodne využijete

Patríte tiež k tým, ktorí pri sledovaní obľúbeného programu radi zahryznete niečo dobré na jedenie? Alebo radi pri televízii pracujete na svojom laptope? Na tieto činnosti je potrebné tiež vybrať vhodný konferenčný stolík. A my vám práve ponúkame jedno z mnohých riešení z kategórie konferenčných stolíkov. Okrem tradičného využitia stolíka v obývacej izbe, je možné na servírovacej ploche pracovať aj niečo zahryznúť a to tak, že posedenie a akákoľvek činnosť bude komfortná. Servírovaciu plochu stolíka môžete kedykoľvek zvýšiť a tak sa vám stolík prispôsobí. Vďaka kvalitnému mechanizmu je manipulácia ako zvýšenie, tak zníženie servírovacej plochy veľmi jednoduchá.

V prípade, že plánujete zariadiť obývaciu izbu kompletne, potom vám v identickom dizajne môžeme odporučiť na výber aj z niekoľkých typov obývacích stien. Španielsky výrobca, ktorý je autorom tohto dizajnu a stal sa tak obľúbený aj pre nádhernú ponuku detského nábytku, vždy dbá na tú najvyššiu možnú kvalitu. Materiálom je laminátová doska v dostatočnej hrúbke, povrchová úprava poctivá dyha, žiadna papierová fólia, ktorá sa tak rýchlo ničí. Ako predajcovia, sa venujeme designu, už druhé desaťročie a produkty, či lepšie povedané nábytok od španielskeho výrobcu, veľmi radi odporúčame práve, pre vysokú kvalitu spracovania.

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Španielsky detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn španielskeho výrobcu môžeme predstavovať práve na našich stránkach ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.

Trasman
Španielsky výrobca patrí k tým, ktorí sa sústredí predovšetkým na moderný dizajn, ktorý je navrhnutý podľa zásad ergonómie bývania. Jeho rukopis je ľahko rozpoznateľný, dizajn je veľmi pestrý, rovnako ako široká škála odtieňov na výber. Tradícia výrobcu je dlhodobá a rozhodne vďaka dlhoročným skúsenostiam je zárukou tej najvyššej kvality. Detský nábytok španielskeho výrobcu je veľmi praktický a ohľaduplný k rozmerom miestnosti, je tak vhodný rovnako do malých interiérov.

Alternatívny tovar

Rozkladací konferenčný stolík Otawa - dub blonde

Rozkladací konferenčný stolík Otawa - dub blonde

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
243,78 €
Rozkladací konferenčný stolík Otawa - dub, čierna

Rozkladací konferenčný stolík Otawa - dub, čierna

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
243,78 €
Skladom Skladom
40%
Konferenčný stolík s úložným priestorom Ness graphit

Konferenčný stolík s úložným priestorom Ness...

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
251,00 €
150,60 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte