Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kontajner pod písací stoly

Nie každý písací stôl obsahuje skrinku alebo kontajner so zásuvkami, možno práve aj vy sa teraz s podobným problémom stretávate. Nábytok Aldo, ponúka veľmi praktické riešenie predovšetkým v interiéri detskej izby, kedy nábytok umiestnený na kolieskach ponúka veľmi jednoduchú manipuláciu. Kontajner môžete skompletizovať s ďalšími dielmi, ktoré nájdete v kategórii detské písacie stolíky.

 

 

 

Úložné kontajnery

V žiadnej detskej izbe nesmú chýbať úložné priestory pre množstvo hračiek. Ideálnym riešením sú drevené alebo plastové kontajnery a škatule. Kontajner na hračky je najlepšie na kolieskach, pretože s ním dá ľahko manipulovať a upratovanie hračiek zvládnu aj tí najmenší, ktoré tak môžeme viesť k poriadku. S pribúdajúcim vekom dieťaťa a množstvom hračiek všetkého druhu je vhodné zaobstarať drevené regály s miestom pre pevné alebo zasúvacie farebné kontajnery, ktoré umožňujú triedenie hračiek. Potreba nastavenie výšky jednotlivých políc by mala byť samozrejmosťou. Ako dieťa rastie, rozširujú sa rýchlo jeho aktivity. Detský písací stôl a stolička - je nevyhnutnou súčasťou pre každého predškoláka či školáka. Pre najmenších je výhodné zaobstarať maličký stolík, ktorý môže byť opatrený kolieskami na dvoch nohách pre ľahké premiestnenie "za mamičkou". Detský písací alebo PC stôl pre školáka a študenta už bude vyzerať úplne inak. Nábytok Aldo, vám dnes predstaví detské písacie stoly so zásuvnými kontajnery.

 


  

 

Súčasným potrebám  vášho študenta sa budete musieť prispôsobiť aj ostatný nábytok, najmä úložné priestory. So štúdiom prichádza tiež hromady učebníc, skrípt a zošitov, ktoré skrátka potrebujú mať svoje miesto, inak v izbe vášho dieťaťa nastane chaos. Okrem klasickej knižnice a skriniek sú vhodné aj mobilné kontajnery, ktoré dopĺňajú detský písací stôl. Na ďalšej fotografii vám ponúkame k nahliadnutiu práve vhodné mobilné kontajnery z nášho e-shopu. Kontajner môžete zostaviť do praktickej, veľmi funkčné zostavy. Jednoduchá manipulácia nábytku na kolieskach je ideálná do interiéru detskej izby. Na nábytku Aldo, sme tieto detské písacie stoly a kontajnery zaradili do kategórie detské písacie stolíky.