Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Kovová detská posteľ 90 Boston

Výrobca: Vipack
Kód: VP00183-2018
nedostupné
493,14 €

Parametre produktu

Výška (cm): 93 cm
Šírka (cm): 97,3 cm
Dľžka (cm): 210 cm
Nosnosť: 100 kg
Hmotnosť: 19 kg
Priestor na spanie: 90 x 200 cm
Farba: podľa fotografie, hnedá
Cena postele: s roštom, bez matraca
Rošt: drevený, latkový
Materiál: kov
Povrchová úprava: lak
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: belgický
Záruka: 24 mesiacov

Elegantná, detská kovová posteľ

Ponuka detských postelí je naozaj rôznorodá. Ak ale nie ste milovníci moderného dizajnu a skôr vás oslovujú štýlové designy s rustikálnymi prvkami, potom kovová detská posteľ môže byť to pravé pre vás. Detská posteľ belgického výrobcu, ktorý v návrhu na fotografii spojil kov s nádherným, hnedým odtieňom. Dizajn, ktorý vytvorí originálny interiér detskej izby v tomto prípade skôr chlapca. Detské kovové postele ale predstavujeme aj v ďalších odtieňoch, ako je napríklad červená, modrá, dokonca aj žltá, či tyrkysová. Štýlová detská posteľ dodá interiéru akúsi eleganciu a obstarávacia cena nie je nijako závratná vzhľadom na rozmer miesta na spanie 90x200 cm.

Belgický výrobca kladie dôraz na kvalitu i originálny dizajn. Detská posteľ z kovu v cene s kovovým roštom. Dodanie postele v dielach s nutnosťou montáže. Priestor na spanie s rozmerom 90x200 cm, doprava zdarma až k vám domov.


VP company 
"Fine furniture for young people", týmto mottom sa belgická spoločnosť riadi. Kvalitný nábytok pre malé deti a študentov. Spoločnosť VP je rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou datujúcou sa od roku 1952. Belgický výrobca dodáva nábytok vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a ponúka nábytok s certifikáciou, plne rešpektujúci normy Európskej únie pre bezpečnosť vašich detí.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte