Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Krása popleteného nábytku

Ratanový nábytok má svoje obdobia. Podlieha módnym trendom. Na Aldu však ratan ponúkame a ponúkať budeme stále. Ratanový nábytok patrí k veľmi kvalitným a nábytok nie je vyrábaný iba z ratanu, ale aj iných materiálov pre celkové spevnenie konštrukcie. My sme sa rozhodli do našej ponuky zaradiť kolekciu značkového nábytku Nova Solo dánskeho výrobcu, kde je ratan spojený s kvalitným drevom mahagón a to v rustikálnom dizajne. Nábytok je síce drahší, ale naozaj veľmi kvalitný a elegantný. Druhú skupinu nábytku, kde je použitý materiál ratanu je samozrejme záhradný nábytok.

 

Prečo ratan?

Ratanový nábytok má opäť svoje miesto v zariaďovaní našich interiérov. Nemusíme vždy nutne zariadiť týmto nábytkom celú miestnosť, niekedy stačí naozaj jeden originálny kúsok nábytku z ratanu a dodá vašej miestnosti skvelý design. Ratanový nábytok na Aldu, patrí k cenovo náročnejším, je však zachovaná vysoká kvalita, ktorú zaručuje trojité splietanie ratanu. Ratanový nábytok za posledných niekoľko rokov prešiel veľkou zmenou a to k lepšej kvalite a originálnym designom. My vám dnes niektoré kúsky tohto ratanového nábytku predstavíme.

 

 

     

 

Ratanová komoda

Ratanová komoda ponúka veľmi univerzálne použitie, môže byť podľa potreby a vášho vkusu umiestnená kdekoľvek. Jej dizajn je tak originálny, že aj umiestnenie do existujúceho interiéru nič nepokazí na harmónii bývania. Komoda ponúka vysokú kvalitu spojením viacerých materiálov pri jej výrobe. Masívne doska, ratan, a kvalitné biely lak. Na fotografiách potom sami môžete posúdiť, ako spojenie dreva mahagón a ratanu pôsobí v interiéri.

 

 

Ratanová vitrína

Ratanová vitrína ponúka vysokú kvalitu, spojením viacerých materiálov. Nielen ratan, ale aj masívna doska a vodný hiacynt, ktorý spevňuje ratanovú výplň. Ratanová vitrína je rozdelená do dvoch úložných priestorov, horná, presklená časť a dolná, ktorá je v podobe dvoch šuplíkov. Ratanová vitrína na fotografii, môžeme povedať, má univerzálny dizajn a môže byť umiestnená skutočne len na základe vašich potrieb a vkusu.

 

Ratanový papasan na záhradu

Ratanový papasan zo skupiny nábytku z ratanu Bahama je pre tých z Vás, ktorí sa radi hrajú, teda v tomto prípade hojdajú a otáčajú. Ratanové kreslo je možné rôzne do strán nakláňať, pohupovať sa v ňom. Niektorí sú milovníkmi tohto typu kresiel, iní zase odporcovia. Ratanové kreslo má čalúnenie so snímateľným poťahom, ktoré odporúčame 1 x za mesiac prevrátiť na rubovú stranu, aby sa používali pravidelne obe strany polstrovania. Dôjde tak k dlhšej životnosti vankúša. Čalúnenie je so snímateľným poťahom, ktorý stačí vyprať v bežnej práčke.

 

Stolík s všestranným využitím

Veľmi príjemný dizajn ponúka dánsky výrobca pre kategóriu rustikálneho nábytku v podobe lavice, či stolíka. V cene sú tiež praktické ratanové koše a poduška na pohodlné sedenie. Rustikálna lavica môže byť umiestnená kamkoľvek, najčastejšie však dopĺňa interiér predsiene, alebo aj spálne. Lavica sa nám veľmi páči aj pre jej vysokú kvalitu, ktorú značkový nábytok Nova Solo dánskeho výrobcu ponúka pre všetky kolekcie.

 

 

Dizajn rustikálneho nábytku je veľmi špecifický a nie je vhodný pre malé interiéry, kde jeho krása nevynikne. Tiež voľba dekorácií a to nielen pre rustikálny nábytok, ale naopak napríklad moderná, by mala zodpovedať danému dizajnu nábytku. Snehovo biely odtieň zase vynikne v tmavých miestnostiach bez slniečka, opticky ju rozjasní.