Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kreslá do detskej izby

Každý interiér detskej izby jednou zovšední a potrebuje niečím oživiť, zvýrazniť alebo doplniť. Niekto situáciu rieši nákupom úplne nového nábytku, iný si zavesí na stenu obraz alebo nahradí zašlé závesy modernými roletami. Inovácia môže byť jednoduchá, viac, než sa zdá. Stoličky, stolčeky a kresielka pre deti ponúkajú široké využitie. Vytvorte deťom kútik, kde si môžu kresliť, tvoriť a zároveň si hrať. Tieto kusy nábytku si vaše deti zamilujú!  

 

Potreby pre bábätká

V tejto kategórii vám predstavujeme všetko, čo súvisí s vybavením detskej izby pre bábätko. Lampičky, koberčeky, obrázky na stenu, kreslá pre batoľatá, či samolepky na stenu. Za nízke finančné náklady môžete úplne zmeniť interiér daní miestnosti. Medzi najobľúbenejšie doplnky značky Noukie 's od belgického výrobcu patrí naša ponuka kresiel pre batoľatá v podobe hračiek plyšákov. Bábätko z počiatku pri sedení určite potrebuje oporu a kreslo trebárs ako plyšová mačička, alebo oslík sa skvele hodia. Kvalitná, zdravotne nezávadná ponuka tovaru v originálnom dizajne. Túto kategóriu sme zaradili pod kategóriu výbavička pre bábätko. Čo vlastne je výbavička pre bábätko na portále Nábytok Aldo? Naozaj všetko, čo s narodením bábätka a jeho prvými krôčikmi súvisí. Od oblečenia pre bábätko, cez hračky, plyšáky, prikrývky, obliečky pre bábätko až po náučné deky na hranie.

 

 

Detská kreslá

Keď sme na Aldo nábytku prvýkrát uviedli kategóriu detské kresielka a detské stolíky, ani sme netušili, aké obľuby sa dočkajú. Zažili sme veľký záujem, ktorý nikto z nás nečakal. Postupne sme sa od našich stálych zákazníkov dozvedeli prečo. Detská kreslá naše deti milujú a ich umiestnenie do detskej izby považujú za veľmi významné. Detská kreslá a sedačky sú využívané dvojakým spôsobom. Deti si s nimi hrajú, a dospelí považujú detské kreslo za rozumnú voľbu pre dobu pasívneho odpočinku, akým je čítanie alebo sledovanie televízie. Okrem praktickosti prinášajú kresielka do detských izieb aj určitú dávku interiérové nevšednosti. Detské kreslá sú zdravotne nezávadná aj bezpečná.

 


 

Detské sedačky a kresielka by určite nemali patriť do kategórie každodenne a dlhodobo používaného kusu nábytku. Detské sedačky a kresielka sú určené k oživeniu a skvalitneniu interiéru a ako hračka. Deti sa radi hrajú na dospelých, v mnohých prípadoch sa nás snažia kopírovať a tak im umožníme si vytvoriť malý, dospelácky svet. Detské sedačky a kresielka rozvíjajú aj fantáziu dieťaťa, vďaka svojej nízkej hmotnosti a manipuláciu. Dieťa si tak môže samo, podľa svojich predstáv navrhovať interiér detskej izby.