Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Posvieťte si na útulný domov. Vyberte si z originálnych svietidiel, ktoré dajú vašim domovom tú správnu iskru.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kreslo pre najmenšie deti, na Aldu ako hračka

Naše zázkazníky sa snažíme vždy prekvapovať a predovšetkým Aldo to je značka originálných trendy dizajnov. Čo inde nenájdete, určite nájdete u nás. V našej novej ponuke potrieb pre bábätká a najmenšie deti značky Noukie 's belgického výrobcu nás veľmi oslovila kreslá, ktoré vyzerajú ako veľké plyšové hračky. Áno, hračky pre deti, ale na posedenie a to v najrôznejších tvaroch zvieratiek. Kreslo dieťa nezraní, je mäkké, z príjemného plyšu a navyše ako dekorácia v detskej izbe, či v detskej izbe pre bábätká naozaj skvelé dopĺňa interiér. Navyše výrobca predstavuje vždy motív nejakého zvieratka ako celú kolekciu.

 

Keď si vyberiete napríklad kreslo v tvare veľkej mačičky, v jej podobe, či s obrázkom mačičky u nás kúpite koberček, obliečky do detskej postieľky, dojčenské oblečenie a samozrejme nechýbajú hračky, či hrkálky. Vaše výbavička pre bábätko sa tak príjemne zjednotí, s nábytok Aldo môžete mať všetko s jedným motívom. Ale poďme späť k netradičným, originálnym kreslám.

 

 

Každé bábätko, keď sa učí prvýkrát vôbec sadať, potrebuje spočiatku určite oporu. Kreslo ako hračka sa veľmi hodí a vaše bábätko si kreslo určite zamiluje. V neskoršom veku, keď už tiež chodí, kreslo stále môžete využiť. nielen na sledovanie televízie, obzerania obrázkové knižky, ale vždy to bude zároveň veľmi príjemné spestrenie vybavenie interiéru detskej izby. Kreslo máte na niekoľko rokov, môžeme povedať až do doby, než vaše bábätko začne byť školou povinné. V ponuke máme tiež kreslá pre chlapcov, zase v iných odtieňoch a iných podobách.

 

Nezabúdajte, že s nábytkom Aldo ste vždy o krok napred. Snažíme sa prinášať veľmi praktické riešenie vášho interiéru a to komplexne. Preto u nás určite nenájdete len nábytok, ale tiež treba rady a nápady, ako ušetriť miesto v interiéri. A detské potreby pre bábätka, či najmenšie deti je ďalší z rady našich krokov, ako naše služby ešte viac skvalitniť a doplniť o všetko čo by ste mohli potrebovať. Dojčenské oblečenie, hračky pre deti, obliečky do detských postieľok, to všetko sa akosi samo v kategórii detských izieb ponúka. Veríme, že neustále rozširovanie našej ponuky o netradičné dizajny vás bude aj naďalej toľko oslovovať ako do teraz. A aj v budúcnosti sa máte na čo tešiť ...

Novinky do schránky

Zasielame iba 2x mesačne.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.