Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kreslo pre najmenšie deti, na Aldu ako hračka

V našej novej ponuke potrieb pre bábätká a najmenšie deti značky Noukie´s belgického výrobcu nás veľmi oslovila kreslá, ktoré vyzerajú ako veľkí plyšiaci. Áno, hračky pre deti, ale na posedenie a to v najrôznejších tvaroch zvieratiek. Kreslo dieťa nezraní, je mäkké, z príjemného plyšu a navyše ako dekorácia v detskej izbe, či v detskej izbe pre bábätká naozaj skvelé dopĺňa interiér. Navyše výrobca predstavuje vždy motív nejakého zvieratka ako celú kolekciu. Keď si vyberiete napríklad kreslo v tvare veľkej mačičky, v jej podobe, či s obrázkom mačičky u nás zaobstaráte koberček, obliečky do detskej postieľky, dojčenské oblečenie a samozrejme nechýbajú hračky, či hrkálky. Vaša výbavička pre bábätko sa tak príjemne zjednotí, s nábytkom Aldo môžete mať všetko s jedným motívom. Ale poďme späť k netradičným, originálnym kreslám.

 

 

 

Každé bábätko, keď sa prvýkrát učí vôbec sadať, potrebuje spočiatku určite oporu. Kreslo ako hračka sa veľmi hodí a vaše bábätko si kreslo určite zamiluje. V neskoršom veku, keď už aj chodí, kreslo stále môžete využiť. nielen na sledovanie televízie, obzeranie obrázkovej knižky, ale vždy to bude zároveň veľmi príjemné spestrenie vybavenia interiéru detskej izby. Kreslo máte na niekoľko rokov, môžeme povedať až do doby, kým vaše bábätko začne byť školou povinné. V ponuke máme aj kreslá pre chlapcov, zase v iných odtieňoch a iných podobách.

 

 

Nezabúdajte, že s nábytkom Aldo ste vždy o krok napred. Snažíme sa prinášať veľmi praktické riešenie izeb a to komplexne. Preto u nás určite nenájdete len nábytok, ale tiež treba rady a nápady, ako ušetriť miesto v interiéri. A detské potreby pre bábätka, či najmenšie deti je ďalší z rady našich krokov, ako naše služby ešte viac skvalitniť a doplniť o všetko čo by ste mohli potrebovať. Dojčenské oblečenie, hračky pre deti do detských postieľok, to všetko sa akosi samo v kategórii detských izieb ponúka. Veríme, že neustále rozširovanie našej ponuky o netradičné dizajny vás bude aj naďalej toľko oslovovať ako do teraz. A aj v budúcnosti sa máte na čo tešiť ...