Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ku stolu patrí stoličky

Vo veľkej modernej kuchyni sú možnosti umiestnenia barového pultu široké. Barový pult môže slúžiť ako miesto, kam posadíte návštevu, a pritom pripravíte kávu alebo čaj. V kuchyni malých rozmerov je možné zase barovým pultom nahradiť jedálenský stôl. Nábytok Aldo, Vám v dnešnom článku predstavia barové stoličky nevšedného, ​​moderného designu, ktoré dajú barovému pultu iný rozmer.

Kam si zaobstarať bar?

Barový pult môže priliehať k stene, stáť v miestnosti samostatne alebo prechádzať z pracovnej plochy a slúžiť pri varení ako predĺžená pracovná doska. Exkluzívne pôsobí umiestnenie baru medzi kuchyňou a obývacou izbou. Pokiaľ zvolíte barový pult prechádzajúci z pracovnej plochy, voľte rovnaký materiál. Môže ísť o drevo, drevotriesku, kameň, tehlu alebo mramor. Musí ale ladiť s ostatným nábytkom. Ďalším variantom je napríklad barový set Rustik, industry, ktorý nepotrebuje toľko priestoru, ako barový pult. Vysoká kvalita je odolná voči frekventovanému používaniu.

 

      

 

Kam s barovou stoličkou?

Barová stolička patrí do kuchyne! Áno, trend barových stoličiek ako doplnenie predĺženej časti kuchynskej linky je opäť v móde a navyše je veľmi praktické. Do modernej kuchyne jednoducho patrí bar a samozrejme barová stolička. Barová stolička Vám samozrejme nenahradí stoličku jedálenskú, ale sadnúť si a poklábosiť pri kávičke, či vínečku na barovej stoličke, je veľmi príjemné. Záleží naozaj iba na priestore Vášho interiéru. Barová stolička sa hodí rovnako ako do kuchyne, tak aj do veľkej obývacej izby, ktorá Vám priestorovo umožňuje si barový pult zaobstarať.

 

 

     

 

Materiály barových stoličiek

Ponuka barových stoličiek na našom portáli, je veľmi široká. Vybrať si môžete od moderných až po tie štýlové a to v najrôznejších designoch a najrôznejších materiálov. Barové stoličky z masívu v rovnakom dizajne aké predstavujeme stoličky jedálenské, barové stoličky z plastu, kovu a ďalších poťahových materiálov. A čo povedať na záver? Barový pult nie je len zaujímavým a moderným spestrením domu či bytu. Je tiež praktickým pomocníkom.