Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kuchyňa pre malé interiéry

Väčšina z nás disponuje skôr malým priestorom pre zariadenie kuchyne. V takom prípade je potrebné výberu zariadenia, a to nielen spotrebičov, ale predovšetkým kuchynskéj linky, jedálenského stola a jedálenských stoličiek venovať maximálnu pozornosť, aby kuchyňa bola útulná a nedošlo k tomu, že vďaka nábytku je v kuchyni k nehnutí.

 

 

Praktické kuchynské linky z Francúzska

Medzi najširšiu ponuku, ktorú na našom e-shope nájdete, patrí nábytok do kuchyně od nášho francúzskeho partnera. Píšeme nábytok do kuchyne, pretože okrem klasických kuchynských liniek tiež ponúka samostatné skrinky. Ale späť ku kuchynským linkám pre malé interiéry. Ak ste majiteľom malého bytu, musíte v miestnosti určenej pre kuchyňu zariadiť všetko potrebné, to čo kuchyňa má mať a navyše by ste mali v interiéri zachovať dýchytelnost. Teda linka musí byť taká, aby zostalo miesto na spotrebiče, prípadne stôl. Ak máte k dispozícii naozaj malý priestor, je na zvaženie, či vôbec stôl so stoličkami do kuchyne davať. Či nie je vhodnejšie napríklad vytvoriť jedálenský kút v obývacej izbe. Kuchyňa tak poskytne viac priestoru pre umiestnenie spotrebičov, či dá vám možnosť k obstaraniu väčšiej kuchynskej linky.

 

 

Do malých priestorov je veľmi dobrým riešením obstarania čo najväčšieho množstva najrôznejších kuchynských skriniek s možnosťou zavesenia na stenu, teda horné skrinky, či najrôznejšie police. Zavesením nábytku na stenu, získate priestor pre umiestnenie spomínaného stola, koša na odpadky, chladničky a pod. Snažte sa teda v maximálnej miere využiť steny pre umiestnenie nábytku. Dnes sú na zavesenie k výberu najrôznejšie skrinky, od klasických, až po veľké, na našom trhu ešte netypické. Veľkým pomocníkom je tiež jedálenský stôl s možnosťou rozloženia, či umiestnenie baru v kuchyni s dvoma stoličkami, miesto klasického jedálenského stola. Vďaka širokému výberu nábytku už nie je problém ani malý interiér príjemne zariadiť.

 

Nábytok do kuchyne pre naozaj malé interiéry

 

 

Ak patríte medzi mladých ľudí stále žijúcich single a skôr sa venujete kariére a so založením rodiny ešte neponáhľate, obstaranie kuchynskej linky je pre vás možno príliš. Francúzsky výrobca ponúka pre takých ľudí, ktorí často bývajú v jednoizbovom, maximálne dvojizbovom byte samostatné veľké skrinky, ktoré môžu dočasne nahradiť klasické kuchyne, ktorú máte v úmysle napríklad zaobstarať neskôr. A ruku na srdce, kto z ľudí žijúcich single, mladých, nejako pravidelne varí. V našej ponuke nábytku do kuchyne nájdete opravdu pre každého niečo.