Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kuchyňa, v moderných odtieňoch

Dnes už asi len málo kto, má starú kuchynskú linku, ktorú mal každý. Dnešný dizajn sa od tých predošlých veľmi líši a hlavne prevedení a kvalite. Rovnako interiér sa dnes často prepája s jedálňou a tak má dnešná podoba, úplne inú tvár.

 

 

Trendy odtiene

Livia na prvej fotografii, patrí k novinkám na našom portále. Čo vás na prvý pohľad určite zaujme, je farba! Je veľmi dobre, že sa na dnešnom trhu neobjavujú kuchyne, len v bielom, alebo prírodnom prevedení, ako bolo tomu zvykom. Moderná doba si žiada moderné odtiene. Ponuka odtieňov je v súčasnosti veľmi pestrá a dnešné palety farieb ponúkajú naozaj všetko. Zelený odtieň v kombinácii s šedými korpusy a s sivou pracovnou doskou u tohto návrhu, vyzerá naozaj originálne. Rovnako návrh zásuviek bol vytvorený podľa ergonómie bývania. V dnešnej dobe by sme si už ani nedovolili ponúknuť zásuvky bez samo-dovierajúcích pojazdov, ktoré sú tiež zakomponované do dizajnu. Materiálom je laminátová doska s povrchovou úpravou dyhy v zelenom odtieni, ale vybrať si môžete tiež bordó, teda jeden z mnohých odtieňov červenej. Ak máte radi sýte, pestré odtiene, potom kuchynská linka Season red, v červenom prevedení od francúzskeho výrobcu splní vaše predstavy. Kombinácia navyše s príjemným odtieňom šedej dodáva celému designu moderné, netradičné prevedenie. Rovnako aj tu je materiálom laminátová doska a zásuvky na samo-dovierajúcí systém. Na fotografiách návrhy kuchynských liniek kolekcie Manchester.

 

  

 

Jedálenské sety, netradičné jedálenské stoly

Áno, unikátne, dômyselné designy vedia a rozhodne od španielskeho výrobcu dokážu prekvapiť. Písací stôl, odkladací stolík k stene, veľký rozkladací stôl dostupný hneď v niekoľkých rozmeroch podľa toho, akú veľkú máte návštevu. Španielsky výrobca nás svojou dômyselnosťou, temperamentom a originálnymi designami nikdy neprestane prekvapovať. Rozkladací jedálenský stôl, ktorý v zloženom stave rozhodne nezaberie žiadne miesto, ba naopak, môžete to ho po obede s priateľmi či rodinou využívať ako písací stolík či odkladací stolík, ako sme spomenuli už v úvode.

 

Psací stůl Kiona Rozložený psací stůl na jídelní stůl, Kiona

Riešenie, ktoré je ideálne pre tých z vás, ktorí potrebujete väčší jedálenský stôl naozaj len sporadicky. Navyše, jedálenský stôl si môžete rozložiť hneď na niekoľko šírok, nie je iba najmenší a najväčší rozmer, ale je možný ľubovoľný, postupný rozklad podľa aktuálneho počtu stravníkov. Dosky na rozloženie si musíte schovať, nemožno umiestniť pod stôl. Kvalitné kovové pojazdy a celkový spôsob rozloženia na jedálenský stôl jednoduchým vkladaním dosiek je ľahké a rýchle. Dômyselné riešenie je dostupné aj v ďalších odtieňoch.

Prezrite si ponuku na našom portáli a doprajte svojej rodinke naozaj príjemne strávené chvíle pri jednom stole. V dnešnej uponáhľanej dobe si musíme vážiť každú chvíľku strávenú spolu s rodinou pri dobrom chutnom jedle.