Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kuchynská linka do dnešných domácností

V našej ponuke kuchýň a jedální ponúkame štýlové aj veľmi moderné designy. V dnešnom rozprávaní sa budeme venovať z tejto kolekcie ponuke predovšetkým kuchynských liniek. U nás si môžete vybrať naozaj rôznorodé designy a taktiež netradičné návrhy. Ponuka je veľmi cenovo dostupná predovšetkým vďaka skutočnosti, že predávame celé zostavy, nie výber zo samostatných skriniek. Vďaka zostavám, ktoré sú dané, máte však možnosť zaobstarať kuchynskú linku za bezkonkurenčnú cenu.

 

 

Štýlové kuchynské linky

Väčšina štýlových kuchynských liniek je v ponuke v prírodnom prevedení. Medzi najobľúbenejšie návrhy patria návrhy kuchýň a jedální z kolekcie Manchester, ktoré patria naozaj vďaka dizajnu k unikátom. Autorom návrhu je francúzsky výrobca. Kuchynská linka však patrí k tým cenovo najnáročnejším na našom portáli, na rozdiel od iných designov. Koľko investovať do kuchyne je potom otázkou vašich potrieb a predovšetkým skutočnosti, v akej miere kuchyňu využívate.

 

     

 

Všetko môže byť vo vašom priestore kuchyne a jedálenského kúta príjemne zladené. Francúzsky výrobca ponúka veľmi kvalitný nábytok, kedy kvalitu dokladá niekoľkými certifikátmi. V kolekcii Manchester máte tiež možnosť zaobstarať niekoľko zostáv kuchynských liniek podľa toho, ako vám vyhovuje, môžete tiež zaobstarať kuchynské skrinky samostatne a zostaviť si kuchynskú linku podľa vašich individuálnych potrieb.

 

 

Netradičné vybavenie kuchyne v industriálnom dizajne

Tak ako príprava jedla sa skladá z niekoľkých ingrediencií, aj tento ostrovček má niekoľko kvalitných prímesí. Kovová konštrukcia v elegantnom čiernom mate, nádherný prírodný odtieň, ingrediencie pre perfektný industriálny dizajn. Kovová konštrukcia zaistí ten správny šmrnc vo vašej kuchyni v podobe pevnosti a stability, polica zjemní ostrovček na niekoľko úložných priestorov. Nastaviteľné podstavce v prípade nerovnosti podlahy potom ostrovček zaradia do dokonalého produktu pre vašu kuchyňu. A ak by ste si chceli pridať, v našej ponuke si rozhodne vyberiete z rozmanitých príchutí, od políc, komôd, regálov až po potrebné doplnky v podobe odpadkových košov z nerezovej ocele.

 

 Industriální design na nábytku Aldo

 

Na ilustračných fotografiách môžete vidieť jednoduché, rovné línie, ktoré maximálne využívajú priestor. Veľmi obľúbené je aj umiestnenie veľkej skrine, ako úschovňa najrôznejších potravín. Prioritou výrobcov pri moderných návrhoch kuchýň je predovšetkým praktickosť a jednoduchá údržba. 

 

Kuchynské linky pre malé interiéry

Aj tu nájdete široké zastúpenie jednoduchých návrhov. Na malom priestore vďaka dômyselnému designu môžete umiestniť všetko potrebné. Výhodou kuchýň do malých interiérov je samozrejme ich nízka obstarávacia cena. Ako príklady takéhoto riešenia môžeme uviesť napríklad na ďalších fotografiách. 

 

 

A ak ani také návrhy, ktoré vidíte na našich fotografiách sa do vašej kuchyne nezmestia, nevadí. Máme pre vás tiež netradičné ponuku kuchynských skriniek, ktoré v plnej miere môžu nahradiť kuchynskej linky.