Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Kuchynské utierky v sade Algi - black 10 kusov

Výrobca: Hanah home
Kód: AGD001-2022
  • materiál 100% bavlna
  • v cene zaobstaráte 10 kusov utierok
  • rozmer jednej utierky 65x45 cm

nedostupné
39,10 €

Parametre produktu

Výška (cm): 65 cm
Šírka (cm): 45 cm
Farba: bielo-čierna
Materiál: 100% bavlna
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Kuchynské utierky v sade, potrebný doplnok do každej kuchyne

A utierky Algi v štýle "Black nad white", spojenie odtieňov práve v kuchyni toľko populárne. Pokiaľ aj vy uprednostňujete v kuchyni určitý súlad, kedy aj povedzme obyčajné utierky sú v jednotnom dizajne, potom na našich stránkach môžete vyberať zo stoviek designov.

Príjemný materiál zo 100% bavlny, ktorý, ako je známe, je veľmi savý, sa snúbi s nádherným prevedením utierok. Môžete tak niektoré používať, iné treba naopak vystaviť, vašu kuchyňu príjemne doplniť aj obyčajnou utierkou. Rovnako, ako pri nových uterákoch a osuškách, odporúčame pre maximálny savý efekt najskôr vyprať a utierky tiež vyžehliť. V cene sady utierok zaobstaráte desať kusov.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte