Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kúpeľne vo francúzskom dizajne

Nábytok Aldo, nedávno zaradil do svojej ponuky aj kúpeľňový nábytok. Hlavný dôvod, ktorý nás pre zaradenie kúpeľňového nábytku na náš portál bol hlavne ten, že náš popredný francúzsky aj nemecký výrobca má vo svojej ponuke vysoko kvalitné a moderné kúpeľne. Líšia sa od iných výrobcov hlavne ojedinelým dizajnom, či už pre malé, alebo veľké kúpeľne.

 

Malý interiér kúpeľne musí byť zariadený prakticky

Kúpeľňový nábytok na prvej fotografii je skutočne vhodný do malých panelákových kúpeľní. Aj napriek jeho malé rozmery ho francúzsky výrobca, zvolil tak, aby splnil potreby majiteľov malých bytov. Do zostavy kúpeľňového nábytku patrí skrinka pod umývadlo, zrkadlo a pozor, v cene je taktiež vlastné umývadlo. V skrinke pod umývadlom je jedna polica. Veľmi príjemná, môžeme povedať netradičná farba a to spojenie bielej s farbou, ktorú výrobca nazval structured cosmic wood. Pre tých z Vás, ktorí sú milovníkmi síce moderného nábytku do kúpeľne, ale v prírodnom odtieni, bez vysokých leskov, máme ďalšiu kúpeľňovú zostavu. Svetlý odtieň akácie ako dreva pôsobí príjemne predovšetkým v tmavých kúpeľniach. Moderný dizajn zase vyhovuje malým interiérom, teda zostava pre väčšinu zákazníkov práve panelákových bytov.

 

      

 

Vychytávky do vašej kúpeľne

Odkladací stolík, pri ktorom výrobca myslel naozaj na všetko. Odkladací stolík z príjemného bambusového dreva, ktorý taktiež evokuje relax a komfort. Odkladací stolík môže byť aj pre niekoho veľmi príjemným, originálnym darčekom. A pokiaľ patríte k vyznávačom odpočinku v kúpeľni, rozhodne stolík využijete. Na druhej fotografii predstavujeme spôsob, ako maximálne využiť priestor v kúpeľni.

 

 

   

 

Všetky kúpeľňové zostavy, ktoré sme Vám predstavili a mnoho ďalších na našom portáli nábytku Aldo, sme zaradili do kategórie kúpeľňový nábytok. Veríme, že Vás francúzsky nábytok do kúpeľne zaujal rovnako ako nás a že si určite každý z Vás vyberie ten pravý!