Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kúpeľne vo francúzskom dizajne

Nábytok Aldo, nedávno zaradil do svojej ponuky aj kúpeľňový nábytok. Hlavný dôvod, ktorý nás pre zaradenie kúpeľňového nábytku na náš portál bol hlavne ten, že náš popredný francúzsky výrobca má vo svojej ponuke vysoko kvalitné a moderné kúpeľne. Líši sa od iných výrobcov hlavne ojedinelým dizajnom, či už pre malé, či veľké kúpeľne.

Kúpeľňový nábytok Nahua

 

Malý interiér kúpeľne

Kúpeľňový nábytok Nahua na prvej fotografii je naozaj vhodný do malých panelákových kúpeľní. Aj napriek jeho malé rozmery ho francúzsky výrobca, zvolil tak, aby splnil potreby majiteľov malých bytov. Do zostavy kúpeľňového nábytku patrí skrinka pod umývadlo, zrkadlo a pozor, v cene je aj vlastné umývadlo. V skrinke pod umývadlom je jedna polica. Veľmi príjemná, môžeme povedať netradičná farba a to spojenie bielej s farbou, ktorú výrobca nazval structured cosmic wood. Pre tých z Vás, ktorí sú milovníkmi síce moderného nábytku do kúpeľne, ale v prírodnom odtieni, bez vysokých leskov, máme ďalšiu kúpeľňovú zostavu Acacia. Svetlý odtieň akácie ako dreva pôsobí príjemne predovšetkým v tmavých kúpeľniach. Moderný dizajn zase vyhovuje malým interiérom, teda zostava pre väčšinu zákazníkov práve panelákových bytov. V cene zostavy do kúpeľne sú dve zrkadlá, dve umývadlá a skrinka v celkovej dĺžke 120 cm. Francúzsky výrobca tiež ponúka samo-dovírající systém šuplíkov.

Kúpeľňový nábytok Acacia I

Kúpeľňový nábytok Vengue

 

Veľký interiér kúpeľne

Do naozaj veľkého interiéru kúpeľne, ponúkame kúpeľňový nábytok Vengue, v prevedení biela-venge, ktorý francúzsky výrobca ponúka za viac než priaznivú cenu! Francúzsky výrobca kladie dôraz nielen na priaznivú cenu, ale hlavne aj na kvalitu. Aj to je dôvod, že ponúka u všetkých dvierok a šuplíkov samo-dovírající systém. Materiálom je mdf doska, ktorá je vyrobená tak, aby bola odolná voči vysokému pôsobeniu relatívnej vlhkosti. Ďalši kúpeľňový nábytok Flash, je navrhnutý s dôrazom na množstvo úložného priestoru. Kúpeľňový nábytok Flash nájdete na našich stránkach v niekoľkých odtieňoch, ako je biela, akácie, biela-antracit, modro biela, alebo v odtieni fialkovej, ktorý uvádzame na nasledujúcej fotografii. Do ceny kúpeľňového nábytku patrí aj umývadlo a všetky uvedené skrinky na fotografii. Ako ste si už možno všimli, vo všetkých kúpeľňových zostavách je v cene umývadlo, čo nebýva bežné! Materiál mdf doska je upravený tak, aby bola odolná voči vysokej relatívnej vlhkosti, ktorá je v priestoroch kúpeľní príznačná.

Kúpeľňový nábytok Flash purple

Všetky kúpeľňové zostavy, ktoré sme Vám predstavili a mnoho ďalších na našom portále nábytku Aldo, sme zaradili do kategórie kúpeľňový nábytok. Veríme, že Vás francúzsky nábytok do kúpeľne zaujal rovnako, ako nás a že si určite každý z Vás vyberie ten pravý!

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.