Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Kúpeľňová sada Quenn bronze štvordielna

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00104-2022
  • rozmer misky na mydlo 9 x 13,5 x 5,5 cm
  • rozmer dávkovača mydla 8 x 8 x 22,5 cm
  • rozmer držiaka na zubnú kefku 7,5 cm x 7,5 cm x 12,5 cm
  • rozmer toaletnej kefy 10,5 x 10,5 x 14,5 cm
  • materiál, 100% polyresin
  • odtieň zlatý, bronz, meď

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
216,48 €
140,71 €
-35%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 216,48 €

Parametre produktu

Farba: bronz
Materiál: polyresin
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Kúpeľňová sada v elegantnom prevedení

Zariadiť kúpeľňu vyžaduje rovnako veľké úsilie, ako zariadiť aj ostatné miestnosti. Urobte si kúpeľňu krásnu. Je to predsa miestnosť, kde odpočívate, ženy sa skrášľujú a je to tiež miestnosť, kde chce byť každý, aspoň chvíľu sám. Dekorácie a doplnky na našich stránkach majú široké zastúpenie. Môžete vyberať z ponuky osušiek a uterákov, podložiek do kúpeľne, dokonca aj komfortných županov a samozrejme, že kúpeľňové sady by nemali v tejto ucelenej ponuke chýbať. Pokiaľ si vyberiete u nás tiež kúpeľňový nábytok, doručíme vám aj dekorácie našou vlastnou dopravou bez poškodenia. 

Kúpeľňová sada vám v cene ponúkne misku na mydlo, dávkovač mydla, dózu na kefky a tiež kefu na toaletu. Všetko v jednom harmonickom celku, všetko v luxusnom prevedení vysokej kvality. Môžeme povedať, že luxusné sú aj odtiene, kombinácia zlatej, bronzu a medenej farby. Veríme, že aj doplnky v podobe kúpeľňových sád vás prinajmenšom inšpirujú k tomu, aby aj kúpeľňa bola nádherným miestom.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte