Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Kúpeľňová sada Sedef beige päťdielna

Výrobca: Hanah home
Kód: AGD00105-2022
  • rozmer misky na mydlo 9,5 x 14 x 3 cm
  • rozmer dávkovača mydla 9,5 x 12,5 x 15 cm
  • rozmer držiaka na zubnú kefku 7 x 9 x 11 cm
  • rozmer toaletnej kefy 11 x 11 x 11 cm
  • rozmer dózy na odlič. tampóny 18 x 20 x 24 cm
  • materiál, polyresin

nedostupné
347,57 €

Parametre produktu

Farba: biela pearl
Materiál: polyresin
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Kúpeľňová sada, ktorá zaistí všetko, čo môžete potrebovať

Nádherný perleťový odtieň s nádychom ružovej a zlatej, veľmi vysoká kvalita spracovania a materiálov, kúpeľňová sada v luxusnom prevedení. Urobte si kúpeľňu krásnu. Je to predsa miestnosť, kde odpočívate, ženy sa skrášľujú a je to tiež miestnosť, kde chce byť každý, aspoň chvíľu sám. Dekorácie a doplnky na našich stránkach, majú široké zastúpenie. Môžete vyberať z ponuky osušiek a uterákov, podložiek do kúpeľne, dokonca aj komfortných županov a samozrejme, že kúpeľňové sady by nemali v tejto ucelenej ponuke chýbať. Pokiaľ si vyberiete u nás tiež kúpeľňový nábytok, doručíme vám aj dekorácie našou vlastnou dopravou bez poškodenia. 

Kúpeľňová sada vám v cene ponúkne misku na mydlo, dávkovač mydla, držiak na kefky, dózu na odličovacie tampóny, či iné drobnosti a tiež kefu na toaletu. Všetko v jednom harmonickom celku, všetko v luxusnom prevedení vysokej kvality. Môžeme povedať, že luxusné sú aj odtiene, kombinácia zlatej, jemne ružovej a medenej farby. Veríme, že aj doplnky v podobe kúpeľňových sád vás prinajmenšom inšpirujú k tomu, aby aj kúpeľňa bola nádherným miestom.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte