Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Kúpeľňová skrinka na zavesenie Rigato

Výrobca: PRS-3
Kód: PRS00167-2016
Jednoduchá kúpeľňová skrinka na zavesenie vyrobená z laminátovej dosky. Bezkonkurenčná cena kúpeľňového nábytku z Francúzska.
nedostupné
42,91 €

Parametre produktu

Farba: bielo-sivá
Výška (cm): 56 cm
Šírka (cm): 30 cm
Hľbka: 31 cm
Hmotnosť: 9 kg
Počet balíkov: 1 ks
Materiál: laminátová doska 15 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Kúpeľňová skrinka na zavesenie ušetrí miesto vo vašej kúpeľni

V kolekcii kúpeľňového nábytku Rigato od francúzskeho výrobcu máte na výber hneď niekoľko skriniek za bezkonkurenčnú cenu pre zostavenie kúpeľne. Kúpeľňová skrinka na zavesenie je tak jednou z mnohých samostatných dielov a ponúka sa tak možné vybavenie kúpeľne najrôznejšie veľkosti a pôdorysu. Kúpeľňová skrinka vďaka materiálu a jednoduchému dizajnu ponúka dostupnú cenu, ale nič nestráca na povestné francúzskej kvalite.

 

Francúzsky výrobca sa v kolekcii kúpeľňového nábytku sústredil na jednoduchosť pri zachovaní kvality, aby získal či mohol ponúknuť dostupnú cenu. Skrinka je vyrobená z laminátovej dosky. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.  Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte