Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Kúpeľňová skrinka na zavesenie Syane

Výrobca: PRS-3
Kód: PRS-K0020-2015
Kúpeľňová skrinka na zavesenie je ideálnym riešením v malej kúpeľni. Ponuka samostatných dielov kúpeľňového nábytku.
nedostupné
70,47 €

Parametre produktu

Farba: bielo-sivá
Výška (cm): 62 cm
Šírka (cm): 60 cm
Hľbka: 32 cm
Materiál: laminát 18-25 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Kúpeľňová skrinka na zavesenie, šetrí priestor na zemi

Ak disponujete len veľmi malou miestností pre vybavenie vašej kúpeľne, potom je riešením zaobstarať aspoň jednu skrinku na zavesenie. V ponuke samostatných dielov kúpeľňového nábytku kolekcie Syane potom nájdete ďalší nábytok pre možné vybavenie celej kúpeľne. A francúzsky výrobca predstavuje kúpeľňový nábytok za naozaj bezkonkurenčnú cenu. Výhodou ponuky samostatných dielov kúpeľňového nábytku je skutočnosť, že vy sami rozhodujete, ako vaša kúpeľňa bude zariadená. Ku skrinke na zavesenie nechýba v identickom dizajne samozrejme ani skrinka pod umývadlo, alebo vysoký regál. Jednoduchý dizajn so zachovaním moderných prvkov a v obľúbenom spojeniu odtieňov bielej s šedou.

 

Francúzsky výrobca kladie dôraz na kvalitu. Materiálom je laminát s hrúbkou až 25 mm, povrchová úprava odolná voči vysokej relatívnej vlhkosti. Dodanie nábytku v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte