Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Kúpeľňová skrinka, nadstavec nad toaletu Rigato

Výrobca: PRS-3
Kód: PRS00166-2016
Kúpeľňová skrinka v podobe nástavce, ktorý môžete umiestniť nad toaletu, alebo práčku. Skrinka má za cieľ šetriť miesto v interiéri.
nedostupné
81,73 €

Parametre produktu

Farba: bielo-sivá
Výška (cm): 180 cm
Šírka (cm): 60 cm
Hľbka: 21 cm
Hmotnosť: 19 kg
Počet balíkov: 1 ks
Materiál: laminátová doska 15 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Kúpeľňová skrinka Rigato, spôsob ako ušetriť miesto v kúpeľni

V ponuke kolekcie Rigato nájdete široký výber cenovo veľmi dostupných kúpeľňových skriniek, ktoré predstavuje francúzsky výrobca. Kúpeľňový nábytok v širokom výbere a najrôznejších dizajnoch, keď každý si môže na základe výberu z ponuky samostatných dielov vybaviť svoju kúpeľňu. Kúpeľňová skrinka Rigato je spôsobom, ako v malej kúpeľni získať priestor navyše. Skrinka je akýmsi nadstavcom, ktorý môžete umiestniť kdekoľvek, napríklad aj nad toaletu. Pokiaľ máte dispozične vhodnú práčku, tak napríklad aj nad práčku. Kúpeľňová skrinka využíva priestor nad zemou a tým ušetríte požadovaný priestor. Je jednoduchá, moderná a do malých interiérov veľmi vhodná. Ku skrinke môžete zaobstarať celý rad ďalšieho kúpeľňového nábytku v rovnakom dizajne pre vybavenie celej kúpeľne.

 

Francúzsky výrobca sa v kolekcii kúpeľňového nábytku sústredil na jednoduchosť pri zachovaní kvality, aby získal či mohol ponúknuť dostupnú cenu. Skrinka je vyrobená z laminátovej dosky. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zdarma.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte