Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Kúpeľňová skrinka pod umývadlo Rigato

Výrobca: PRS-3
Kód: PRS00170-2016
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo z ponuky francúzskeho výrobcu, ktorý v kolekcii Rigato ponúka široký výber nábytku do kúpeľne.
nedostupné
62,04 €

Parametre produktu

Farba: bielo-sivá
Výška (cm): 55 cm
Šírka (cm): 59 cm
Hľbka: 38 cm
Hmotnosť: 15 kg
Počet balíkov: 1 ks
Materiál: laminátová doska 15 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Kúpeľňová skrinka pod umývadlo

V kolekcii Rigato od francúzskeho výrobcu nájdete celý rad samostatných dielov nábytku pre vybavenie kúpeľne a tak skrinka pod umývadlo môže byť len jednou z mnohých vami vybraných skriniek. S kolekciou Rigato možné vybaviť celú kúpeľňu a vďaka širokému výberu to môže byť kúpeľňa len veľmi malá, alebo aj kúpeľňa rozmerovo naozaj veľká pre početnejšiu rodinu. V kolekcii výrobca predstavuje veľmi moderný a jednoduchý dizajn a tým aj docielil bezkonkurenčnú cenu kúpeľňového nábytku. V kolekcii je k dispozícii aj iný typ skrinky a to v cene s umývadlom, na rozdiel od skrinky, ktorú vám predstavujeme teraz. K tejto skrinke musíte umývadlo zaobstarať, ak nemáte.

 

Francúzsky výrobca sa v kolekcii kúpeľňového nábytku sústredil na jednoduchosť pri zachovaní kvality, aby získal či mohol ponúknuť dostupnú cenu. Skrinka je vyrobená z laminátovej dosky. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.  Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte