Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Kúpeľňová skrinka pod umývadlo Syane

Výrobca: PRS-3
Kód: PRS-K0018-2015
Jednoduchý dizajn za viac než dostupnú cenu predstavuje kúpeľňová skrinka pod umývadlo. Kúpeľňový nábytok v ponuke dielov.
nedostupné
73,30 €

Parametre produktu

Farba: bielo-sivá
Cena: bez umývadla
Výška (cm): 60 cm
Šírka (cm): 60 cm
Hľbka: 38 cm
Materiál: laminát 18-25 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Kúpeľňová skrinka pod umývadlo Syane

Francúzsky výrobca predstavuje v kolekcii Syane široký výber z ponuky samostatných dielov kúpeľňového nábytku. Jedným z dielov a nábytok, ktorý samozrejme v kúpeľni nesmie chýbať je skrinka pod umývadlo. Výrobca zvolil jednoduchý dizajn, aby mohol ponúknuť dostupnú cenu. Kúpeľňový nábytok je podľa počtu zvolených dielov vhodným riešením ako malých, tak aj väčších interiérov kúpeľní. Ku skrinke pod umývadlo tak môžete do vašej kúpeľne rozlične ďalší nábytok pridávať, alebo tiež môžete zaobstarať celú zostavu, ak by vám vyhovovala. Skrinka pod umývadlo je nižšia, je potrebné k nej zaobstarať či umiestniť daný typ umývadla. Tak ako je znázornené na ilustračnej fotografii.

 

Francúzsky výrobca kladie dôraz na kvalitu. Materiálom je laminát s hrúbkou až 25 mm, povrchová úprava odolná voči vysokej relatívnej vlhkosti. Dodanie nábytku v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. 

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte