Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Kúpeľňová skrinka, regál Syane

Výrobca: PRS-3
Kód: PRS-K0021-2015
Jednoduchý, ale cenovo veľmi prijateľný regál do kúpeľne. Úložný priestor, ktorý v kúpeľni často chýba. Francúzsky výrobca.
nedostupné
115,58 €

Parametre produktu

Farba: bielo-sivá
Výška (cm): 184 cm
Šírka (cm): 30 cm
Hľbka: 32 cm
Materiál: laminát 18-25 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Kúpeľňová skrinka, regál Syane

Úložných priestorov v kúpeľni nie je nikdy dosť, všetci to predsa vieme. Ale ako čo najlacnejšie v kúpeľni úložné priestory získať? Francúzsky výrobca predstavuje v kategórii kúpeľňového nábytku celý rad samostatných dielov, ktorými môžete vašu kúpeľňu doplniť. Môžete, ak ešte kúpeľňu nemáte zariadenú vôbec, zaobstarať tiež viac dielov kúpeľňového nábytku v identickom dizajne, alebo rovno môžete zaobstarať celú zostavu kúpeľňového nábytku. V kolekcii Syane je samostatných dielov potom široký výber a patrí medzi ne aj vysoký regál. Jednoduché, ale efektné riešenie.

 

Francúzsky výrobca kladie dôraz na kvalitu. Materiálom je laminát s hrúbkou až 25 mm, povrchová úprava odolná voči vysokej relatívnej vlhkosti. Dodanie nábytku v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zadarmo.Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte