Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Kúpeľňová skrinka, regál Syane

Výrobca: PRS-3
Kód: PRS-K0022-2015
Ak máte nedostatočné úložné priestory vo vašej kúpeľni, potom je riešením kúpeľňová skrinka v podobe praktického regálu.
nedostupné
166,30 €

Parametre produktu

Farba: bielo-sivá
Výška (cm): 184 cm
Šírka (cm): 60 cm
Hľbka: 32 cm
Materiál: laminát 18-25 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Kúpeľňová skrinka v podobe regálu vám zaistí úložné priestory

Máte vo vašej kúpeľni nedostatok úložných priestorov a na ich obstaranie nechcete vynakladať veľké finančné prostriedky? Jednou z možností ako zariadiť úložné priestory v kúpeľni lacno je obstaranie regálu. Ich ponuka je široká a podľa potreby môžete vyberať medzi väčšími i menšími. Francúzsky výrobca v kategórii kúpeľňového nábytku ponúka aj samostatné diely a tak ich výber je veľmi flexibilný. Môžete kúpiť nábytok aj keď máte už kúpeľňu vybavenú. Ak kúpeľňu ešte len zariaďovať budete, v ponuke nájdete aj celé zostavy kúpeľňového nábytku. Regály z kolekcie Syane ponúkajú oboje, ako zostavy, tak samostatné diely v širokom výbere. K regálu si tak v prípade potreby môžete zaobstarať ďalší kúpeľňový nábytok v identickom dizajne. Vnútorným usporiadaním skriniek tohto regálu je vždy jedna polica. Medzi hornou a dolnou skrinkou je potom praktický odkladací priestor, ktorý je otvorený. Dizajn regálu patrí k veľmi obľúbeným práve členením úložného priestoru.

 

Francúzsky výrobca kladie dôraz na kvalitu. Materiálom je laminát s hrúbkou až 25 mm, povrchová úprava odolná voči vysokej relatívnej vlhkosti. Dodanie nábytku v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zadarmo.Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte