Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kúpeľňový nábytok pre panelákové byty

Pokiaľ máte malú kúpeľňu a hľadáte nejaké lacné riešenie jej vybavenia, dovoľujeme si Vám predstaviť novú kolekciu kúpeľňového nábytku od nemeckého výrobcu v industriálnom dizajne. Príjemné je aj obstaranie a výber kúpeľňového nábytku. Nemusíte kupovať celé zostavy, ale môžete si vybrať z ponuky samostatných dielov v jednom dizajne a jednej farbe. Zostavu nábytku do kúpeľne si tak môžete navrhnúť sami na základe vašich reálnych potrieb.

 

    

 

Jednoduchý dizajn kúpeľňového nábytku

Veľmi príjemnú cenu kúpeľňového nábytku môže francúzský výrobca ponúknuť aj preto, že dizajn je veľmi jednoduchý. Jednoduchý, ale s modernými prvkami, ktoré môžu doplniť napríklad malé interiéry kúpeľní v panelákových bytoch. V základnej ponuke je vždy biely odtieň, alebo je tiež kombinácia dvoch odtieňov a to biela-svetlý buk, alebo biela-venge. Všetky odtiene uvádzame na fotografiách pre názornú predstavu. Vybrať si môžete od malých kúpeľňových skriniek a regálov, až po veľké skrine so zrkadlom a pod materiálom je klasická mdf doska, ktorá je však povrchovo upravená tak, aby bol kúpeľňový nábytok odolný voči relatívnej vlhkosti, ktorá je v každom prostredí kúpeľne. Nábytok teda musí byť upravený tak, aby sa dyha časom a pôsobením vlhka od dosky neodlepovala. Skrinky nemajú v cene sanitárnu techniku??, to je na výbere každého zákazníka. Skrinky sú však typizované, teda nadobudnutie umývadla nie je problém. Veľmi zaujímavé sú tiež rôzne police, regály určené pre vybavenie toalety. A opäť, veľký dôraz je tu kladený výrobcom na úsporu miesta a teda praktickosť.

 

    

 

Na fotografii môžete vidieť, ako jednoduchý nápad môže byť veľkým, vítaným pomocníkom. Nadstavca nad toaletu, či práčku sú veľmi obľúbeným dielom nábytku pre vybavenie interiéru. Na našich stránkach nájdete nadstavce v niekoľkých prevedeniach a farbách a čo je veľmi príjemné, za bezkonkurenčnú cenu.Rovnako ako na našich stránkach nájdete luxusný kúpeľňový nábytok, pre veľké interiéry kúpeľní. Alebo luxusný kúpeľňový nábytok pre malé koupelničky. Jedno však majú spoločné, naozaj veľmi trendy design a netradičné materiály. Venujete pozornosť aj textom u daných produktov, pretože mnohé z zostáv majú v cene umývadlo, na rozdiel od cenovo dostupných samostatných dielov. Alebo sa kedykoľvek môžete obrátiť na našich predajcov.