Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kúpeľňový nábytok z Francúzska

Predstavili sme vám za posledných pár dní opäť niekoľko nových kolekcií, medzi ktorými najviac dominuje kúpeľňový nábytok od nášho francúzskeho partnera. Dominantná je kategória nábytku do kúpeľne preto, že aj ako kategóriu predstavujeme na našich stránkach úplne prvýkrát. Kúpeľňový nábytok má niekoľko spoločných menovateľov, z ktorých najdôležitejšia je skutočnosť, že všetky ponúkané zostavy nábytku do kúpeľne sú za veľmi priaznivú cenu. Ak vezmeme do úvahy, koľko len za samotné umývadlo zaplatíte v akejkoľvek predajni, potom ponuka kúpeľňového nábytku od francúzskeho aj nemeckého partnera je viac než priaznivá.

 

 

Nábytok do kúpeľne v industriálnom dizajne

Áno, všetky zostavy, ktoré vám predstavujeme sú viac či menej, ale všetky v modernom, trendy industriálnom dizajne. Nielen nábytok, ale aj farby, ktoré francúzsky výrobca použil patrí k veľmi trendy a často našimi zákazníkmi hľadanými. Ako príklad môžeme uviesť zostavy nábytku v bielom prevedení, ale najobľúbenejšia je tmavo hnedá a prírodná farba. Niekoľko z ponúkaných zostáv samozrejme aj v prírodných odtieňoch, pre tých z Vás, ktorí nie sú príliš zástancovia sýtych odtieňov. Kúpeľňový nábytok je vyrobený tak, aby bol v maximálnej miere odolný voči vysokej relatívnej vlhkosti, ktorá sa nachádza v každej kúpeľni. A nábytok musí tieto podmienky vydržať.

 

 

 

 

Nemecký výrobca je známy svojou precíznosťou a vysokou kvalitou. Nie je tomu inak ani pri ponuke kúpeľňového nábytku. Hladké povrchy bez pórov, šuplíky a dvierka členite delené, ktorý taktiež každý nábytok chráni pred zbytočným poškodením. Kvalitná je tiež mdf doska a laminát, často v spojení s kovom a spôsob nanášania farieb na jej povrch. Čím, ako sme už uviedli, môže byť nábytok odolný voči mechanickému poškodeniu. Výber umývadiel, taktiež v cene všetkých zostáv nie je náhodný, ale taký, aby presne dizajnovo nadväzoval na danú kolekciu. Kúpeľňový nábytok je kategóriou, ktorá sa za posledných niekoľko rokov stále viac dostáva do popredia záujmov všetkých zákazníkov, preto sme radi, že Vám ju práve teraz môžeme predstaviť.

 

 

 

Ponuka je taktiež prispôsobená pre majitelia malých kúpeľní, napríklad v panelákových bytoch. Pre taký interiér kúpeľne pripravil francúzsky výrobca veľmi praktické zavesenie skriniek na stenu, čím ušetríte miesto na podlahe, ale aj zostavy, ktoré ponúkajú v základe naozaj to najnutnejšie a to skrinku na umývadlo, skrinku úzku na stenu a zrkadlo.

 

 

Pre majiteľov veľkých interiérov máme zase v ponuke veľké zostavy, kde napríklad zaobstaráte niekoľko malých skriniek, veľké skrine pod. Veríme, že v novej kolekcii nábytku do kúpeľne si vyberie každý. A kategóriu budeme taktiež neustále rozširovať vrátane toho, že jednotlivé diely nábytku do kúpeľne si budete môcť vyberať samostatne, teda interiér si budete môcť navrhnúť na mieru.