Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kúpeľňový nábytok z noviniek o nábytku

Stáli zákazníci, nášho portálu nábytku Aldo, vedia, že nábytok do kúpeľne, ponúkame od nášho popredného francúzskeho výrobcu. Kúpeľňový nábytok tohto výrobcu je najčastejšie vyrobený z lamina, s povrchovou úpravou odolnou proti pôsobeniu relatívnej vlhkosti a pre tieto atribúty, je veľmi kvalitný. Dnes Vám predstavíme kúpeľňový nábytok z noviniek o nábytku, ktorý zakúpite nielen v zostavách, ale aj v samostatných dieloch.

Kúpeľňový nábytok Sweety Acacia - diely

 

Možnosť výberu

V poslednom roku, sme, na našom portále nábytku Aldo, začali čoraz častejšie ponúkať práve kúpeľňový nábytok. Hlavným dôvodom, že sme sa o kategóriu kúpeľňového nábytku začali zaujímať, je hlavným faktorom francúzsky výrobca. Vďaka ponuke francúzskeho výrobcu Vám každým rokom prinášame nové a nové dizajny pre všetky typy kúpeľní vo vysokej kvalite, na ktorú sa u tohto výrobcu môžete, naozaj spoľahnú! Na prvej fotografii sme Vám predstavili, nábytok do kúpeľne v príjemnom odtieni akácie, ktorý patrí k veľmi obľúbeným práve pre tento typ interiéru. Ako už sme sa zmienili, vybrať si môžete z jednotlivých dielov, vrátane moderného, ??celoplošného umývadla. Výrobca pri návrhu dizajnu kúpeľňového nábytku kládol dôraz na dostatočne veľké úložné priestory, ktoré sú v kúpeľni toľko potrebné. Úložné priestory ponúka predovšetkým skriňa so zrkadlom doplnené tromi praktickými šuplíky. Zrkadlo zase ponúka užitočnú odkladací policu. Na ďalšej fotografii, Vám predstavíme kúpeľňový nábytok Origine, v príjemnom prevedení svetlého dubu, pretože medzi najobľúbenejši dizajn kúpeľňového nábytku, patrí práve prírodný odtieň. U tohto nábytku Origine, Vás na prvý pohľad musí zaujať umývadlo v čiernom prevedení, ktoré dodáva tomuto kúpeľňovému nábytku na originalite.

Kúpeľňový nábytok Origine - diely

 

Veľký interiér

Do veľkých interiéru kúpeľní, máme v našej ponuke, kúpeľňového nábytku, kúpeľňový nábytok Marina, ktorý sa vyznačuje naozaj veľkými úložnými priestormi. Určite Vás osloví aj príjemné prevedenie vo vysokom snehovom bielom lesku, ktoré ponúka mnohé možnosti doplnkov v rôznorodé farebnosti. Kolekcia je vhodná pre veľké interiéry, vďaka širokej ponuke skriniek, ale aj naopak pre malé interiéry, vďaka možnosti výberu len niektorých z dielov. Aj u tohto kúpeľňového nábytku je veľmi príznačná povrchová úprava, kde je použitým materiálom aj lamino, ktoré je ľahko umývateľné a odolné voči relatívnej vlhkosti. Francúzsky výrobca kládol veľký dôraz, ako na úložné priestory, tak jednoduchú údržbu nábytku.

Kúpeľňový nábytok Marina II - diely

Dúfame, že sme Vás aspoň trochu ponukou kúpeľňového nábytku, od nášho francúzskeho výrobcu aspoň trochu zaujali.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.