Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kúpeľňový nábytok z noviniek o nábytku

Stáli zákazníci, nášho portálu nábytku Aldo, vedia, že nábytok do kúpeľne, ponúkame v najrôznejších designoch. A dnes vám nechceme predstaviť nábytok do kúpeľne od výrobcu z Francúzska, ale nábytok vo francúzskom štýle, ktorý je známy skôr pod označením provensálsky dizajn. Kúpeľňový nábytok tohto nemeckého výrobcu je najčastejšie vyrobený z lamina, s povrchovou úpravou odolnou proti pôsobeniu relatívnej vlhkosti a pre tieto atribúty je veľmi kvalitný. Dnes Vám predstavíme kúpeľňový nábytok z noviniek o nábytku, ktorý zakúpite nielen v zostavách, ale aj v samostatných dieloch.

 

 

Možnosť výberu

V poslednom roku, sme, na našom portále nábytku Aldo, začali čoraz častejšie ponúkať práve kúpeľňový nábytok. Hlavným dôvodom, že sme sa o kategóriu kúpeľňového nábytku začali zaujímať, je hlavným faktorom francúzsky výrobca. Vďaka ponuke francúzskeho výrobcu Vám každým rokom prinášame nové a nové dizajny pre všetky typy kúpeľní vo vysokej kvalite, na ktorú sa u tohto výrobcu môžete, naozaj spoľahnú! Na prvej fotografii sme Vám predstavili, nábytok do kúpeľne v príjemnom odtieni akácie, ktorý patrí k veľmi obľúbeným práve pre tento typ interiéru. Ako už sme sa zmienili, vybrať si môžete z jednotlivých dielov, vrátane moderného, celoplošného umývadla. Výrobca pri návrhu dizajnu kúpeľňového nábytku kládol dôraz na dostatočne veľké úložné priestory, ktoré sú v kúpeľni toľko potrebné. Úložné priestory ponúka predovšetkým skriňa so zrkadlom doplnené tromi praktickými šuplíky. Zrkadlo zase ponúka užitočnú odkladací policu. Na ďalšej fotografii, Vám predstavíme kúpeľňový nábytok Origine, v príjemnom prevedení svetlého dubu, pretože medzi najobľúbenejši dizajn kúpeľňového nábytku, patrí práve prírodný odtieň. U tohto nábytku Origine, Vás na prvý pohľad musí zaujať umývadlo v čiernom prevedení, ktoré dodáva tomuto kúpeľňovému nábytku na originalite.

 

    

 

Veľký interiér, možnosť voľby tmavého odtieňa nábytku

Do veľkých interiéru kúpeľní, máme v našej ponuke, kúpeľňového nábytku, kúpeľňový nábytok Marina, ktorý sa vyznačuje naozaj veľkými úložnými priestormi. Určite Vás osloví aj príjemné prevedenie vo vysokom snehovom bielom lesku, ktoré ponúka mnohé možnosti doplnkov v rôznorodé farebnosti. Kolekcia je vhodná pre veľké interiéry, vďaka širokej ponuke skriniek, ale aj naopak pre malé interiéry, vďaka možnosti výberu len niektorých z dielov. Aj u tohto kúpeľňového nábytku je veľmi príznačná povrchová úprava, kde je použitým materiálom aj lamino, ktoré je ľahko umývateľné a odolné voči relatívnej vlhkosti. Francúzsky výrobca kládol veľký dôraz, ako na úložné priestory, tak jednoduchú údržbu nábytku.

 

  


Dúfame, že sme Vás aspoň trochu ponukou kúpeľňového nábytku, od nášho francúzskeho výrobcu aspoň trochu zaujali.