Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kúpte si manželskú posteľ s priestorom na lôžkoviny

Môžeme s istotu povedať, že nábytok ako taký, prechádza v posledných rokoch razantnou zmenu. Dizajn sa veľmi mení a najväčší dôraz každý z výrobcov kladie na maximálne využitie daného priestoru. A tak pribúda rafinovane skrytých úložných priestorov, alebo z jedného dielu nábytku môžete po rozložení vytvoriť niekoľko ďalších dielov a podobne. Dnes vám chceme predstaviť kolekciu nábytku do spálne od francúzskeho výrobcu. Kolekcia Brera predstavuje veľmi netradičné postele a ako nápad sa nám toto riešenie veľmi páči.

Posteľ do spálne s úložným priestorom, posteľ s "periniakom"

Pred niekoľkými málo rokmi, bol takzvaný perinák tradičným dielom pre vybavenie spálne, alebo detskej izby. Možno si ani nikto z nás neuvedomil, ako sa tento kedysi tradičný diel nábytku pomaly a ticho vytratil z ponuky. Francúzsky výrobca sa ako prvý k tomuto typu nábytku vracia a to vo veľmi modernej podobe. V kolekcii Brera predstavuje posteľ pre jednu osobu a manželskú posteľ s možnosťou ukladania prikrývok a vankúšov do záhlaví postele. Rafinovane skrytý úložný priestor na lôžkoviny s vyklápacím systémom, presne, ako tomu bolo kedysi.Manželská postel Most

Posteľ okrem tohto úložného priestoru ponúka ešte odkladací policu a dokonca nabíjačku pre smart phone. Unikátne, dômyselné a s možnosťou obstarania jednej, alebo aj dvoch zásuviek. Samozrejme, že v kolekcii nájdete aj ďalšie diely nábytku pre vybavenie spálne, ako je nočný stolík, alebo komoda so šiestimi zásuvkami. Môžete tak zo veľmi príjemnú cenu zariadiť kompletný interiér spálne. Ak nie ste zvyknutí cez deň lôžkoviny schovávať, nemusíte. Úložný priestor môžete využiť na iné potreby.

Francúzsky výrobca vôbec v kategórii spální tento rok prekvapil. Ďalšou kolekciou, ktorá sa nám pre vybavenie spálne veľa páči, je spálňa Romy. Moderný dizajn, možnosť obstarania postele opäť s jednou, či dvomi zásuvkami. V záhlaví postele Romy tentoraz nie je skrytý úložný, ale odkladací priestor, ktorý má podobu jakésiho vreckára.Postel Travel  

Ponuka spální, nových kolekcií je v tomto roku zase o krôčik napred od francúzskeho výrobcu. Využitie priestoru je naozaj unikátne, nápady prekvapivé. Páči sa nám tiež zachovanie dostupné obstarávacej ceny. Materiálom pre výrobu nábytku do spálne je v oboch prípadoch laminátová doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.