Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kúsok prírody do vašich jedální

Nábytok z masívu na našom portále nájde zastúpenie snáď do všetkých interiérov v byte. Najširšie zastúpenie má ponuka do detských izieb, obývacích izieb, spální, ale svoje miesto má bezpochyby aj v kuchyniach a jedálňach. Dnes si niektoré segmenty nábytku z masívu do interiéru kuchýň predstavíme.

 

 

Jedálenské zostavy

Prečo práve jedálenské zostavy z masívu? Pretože nábytok musí byť nielen pekný na pohľad a lahodiť vášmu oku, ale musí byť predovšetkým kvalitný, bezpečný, funkčný a účelný, čo masívny nábytok je. Na našom portáli nájdete tento nábytok väčšinou z prvotriedneho dreva borovice, čo do vášho interiéru vnesie kúsok prírody. Samozrejme, že podstatným kritériom je aj veľkosť interiéru, pretože nábytok s masívu je pevný, ale aj tu máme pre vás viac možnosti. Do väčšieho interiéru, vám na prvej fotografii predstavujeme jedálenskú zostavu, od nášho nemeckého výrobcu, ktorý je známy a povestný svojou precíznosťou a dôrazom na detail.

 

 

 

Taktiež oceňujeme veľmi pozitívne zmenu odtieňa, z tradičného prírodného, na transparentný biely, ktorý zachováva viditeľnú štruktúru dreva, v tomto prípade dreva borovice. Ďalším pozitívom odtieňov bielej je bezpochyby istá dávka elegancie. Mnoho z vás si ale stále žiada prírodný odtieň, ktorý je pri nábytku z masívu rovnaký po niekoľko desaťročí. Druhá jedálenská zostava Carina, je vhodná do malých interiérov, alebo ak žijete len vo dvoch a nemáte časté návštevy.

 

 

Stôl v tvare štvorca a dve stoličky sú tiež vyrobené z dreva borovice, ktoré je ošetrené zdravotne nezávadným lakom. A verte, že obstaraním jedálneho setu z masívu, kde sú stoly aj stoličky pevné, vám tento nábytok vydrží po niekoľko generácií.