Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kvalitná kuchyňa

Na stránkach nábytku Aldo môžete nájsť dva typy kuchynských liniek. Môžete si kuchynskú linku zostaviť výberom zo samostatných horných a dolných skriniek, alebo si môžete zakúpiť danú zostavu, čo je vždy cenovo veľmi dostupnou variantou. Pokiaľ vám však daný návrh vyhovuje. Ceny uvedené na našich stránkach sú nacenené už s pracovnou doskou, čo je určite príjemné. A medzi najobľúbenejšie patrí kuchyňa francúzskeho výrobcu.

Moderná aj klasická kuchyňa

Áno, nájdete u nás dostupný dizajn vo veľmi jednoduchých líniách, moderný, ale aj veľmi klasický, čo je vždy poznať určite na tvare dvierok skriniek, ale aj na spracovanie presklenia či úchytkách. Všetky kuchynské linky, nezávisle od dizajnu sú však vyrobené z kvalitnej mdf dosky, ktorá nie je náročná na údržbu. Kuchynské linky dodávame vždy v demonte, s pracovnou doskou aj na skrinku s drezom. Pokiaľ máte drez celoplošný, na tento fakt upozorníte predajcu, alebo dosku jednoducho nepoužijete. Pokiaľ nemáte celoplošný drez, musíte do pracovnej dosky vytvoriť otvor, práve na základe rozmerov vášho drezu. Pracovnú dosku dodávame vcelku, okrem už spomínaného kusu na skrinku s drezom. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky farieb, od klasických až po moderné.

 

   

 

Ďalší nábytok do kuchyne v dizajne linky

Jedálenské stoly všetkých designov pre vybavenie kuchýň a jedální. Jedálenské stoly, ktoré sú kvalitné a dodajú vašej rodine ešte len pôžitok zo spoločne strávených chvíľ. A na nábytok Aldo navyše v identickom dizajne kuchynskej linky.

 

 

Exkluzívne len na našich stránkach trendy design od francúzskeho výrobcu nábytku s certifikáciou. Výrobca vhodne zvolil pre design barového stola veľmi žiadaný industriálny design, ktorý predovšetkým tomuto štýlu stola veľmi pristane. Dobrou správou je, že v identickom dizajne aký ponúka barový stôl, máte možnosť na našich stránkach zaobstarať celý rad ďalších dielov nábytku. Je možné tak zostaviť kompletné vybavenie kuchyne či jedálne a to veľmi netradičné, originálne vybavenie kuchyne či jedálne.