Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kvalitné detské postele

Detská posteľ je veľmi dôležitým vybavením interiéru detskej izby. Správny výber detské postele pozitívne ovplyvňuje zdravý vývoj dieťaťa a naopak. Venujte teda zvýšenú pozornosť pri výbere detskej postele a nezabúdajte, že detská posteľ sa neskladá len zo samotnej postele, ale aj matraca a roštu, ktoré kvalitu posunú patričným smerom, ale môžu tiež pri nadobudnutí nekvalitný matraca a roštu detskú posteľ znehodnotiť.

 

Severský design a kvalita

Na Aldu, predstavujeme jednu z najkvalitnejších postelí, holandského výrobcu EDF, ktorá je veľmi kvalitná. Hovoríme o posteli Charley, ktorá je vhodná pre umiestnenie ako do detských, tak i študentských izieb. Kvalita severského dizajnu sa stala známou predovšetkým vďaka sieti predajní Ikea. Detská posteľ Charley oslovuje predovšetkým pre množstvo zaujímavo navrhnutého úložného priestoru. Posteľ je možné zaobstarať bez nadstavca, alebo ako na fotografii s nadstavcom. Detská posteľ je vyrobená z laminátovej dosky v dvoch farebných prevedeniach prírodných odtieňov a to buk a breza. Jej obľúbenosť v tomto roku predčila naše očakávania. Detská posteľ Charley patrí do systému Charley na zostavenie kompletnéj, ucelenéj detskej izby.

Detská posteľ Charley s nádstavcom

 

Miesto pre dvoch

Pre súrodencov, ako chlapca, tak babu predstavujeme návrh riešenia miesta na spanie, predovšetkým z toho dôvodu, že výplň políc môžete variabilne prispôsobiť. Alebo inou variantou zase získate poschodovú posteľ pre dvoch chlapcov, alebo malé slečny. Francúzsky výrobca tiež dbá na kvalitu a bezpečnosť vašich ratolestí. Poschodová posteľ má po celom obvode horného lôžka zábranu zamedzujúce pádu dieťaťa z výšky. Takéto riešenie interiéru patrí k obľúbeným predovšetkým pre zariadenia malých miestností panelákového typu, pretože ušetrí miesto za jednu posteľ. Materiál lamina je nenáročný na údržbu. Umývateľný. Patrí už ku klasike pre výrobu nábytku v dnešnej dobe a môže taktiež ponúknuť priaznivú cenu.

Detská poschodová posteľ Tam Tam

 

Aldo, neponúka iba nábytok cenovo dostupný, ale tiež kvalitný. Nie vždy ide cena ruka v ruke s kvalitou. Bohužiaľ.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.