Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kvalitné drevo do detskej izby

Ako sme v minulom článku sľúbili, dnes Vám predstavíme postele do detskej izby. A budú to tiež detské postele, nemeckého výrobcu, ktoré ponúkajú zdravotne nezávadné, ekologické riešenie. Ďalšou veľkou výhodou je, že v našej ponuke nájdete k týmto detským posteliam, rad dielov nábytku z masívu v rovnakom prevedení a tak si môžete zostaviť kompletnú detskú izbu.

 

 

Postele v bielom prevedení

Biela farba do detskej izby, je v poslednej dobe, nielen veľmi moderná, ale často využívaná. Hodí sa do interiéru detskej izby, ako pre dievčatá, tak chlapce a dá sa veľmi dobre kombinovať s inými farbami. Veľmi vyhľadávanými detskými posteľami sú potom tie, ktoré ponúkajú dostatok úložného priestoru, nech už na vankúše, prikrývky, alebo hračky. A práve túto možnosť ponúka na prvéj fotografii, detská posteľ z masívu Mezzanine Tie sú v prípade dizajne postele, ako môžete vidieť na fotografii, naozaj veľké a to vďaka trom hlbokým zásuvkám, ktoré sú umiestnené na pojazdoch, takže ich obsluhu zvládnu aj malé deti. Ďalšou podstatnou výhodou je tiež čelo tejto detskej postele, ktoré je vysoké má praktický význam v tom, že chráni stenu v detskej izbe pred odrením. Na ďalšej fotografii, Vám ponúkame ďalšiu detskú posteľ z masívu Pino, takisto v bielom odtieni. Posteľ Pino, ponúka miesto na spanie pre dve deti a je rozdelená pomyselne medzi týmito dvoma miestami tromi zásuvkami. Toto veľmi praktické riešenie je navrhnuté do veľmi príjemného štýlového dizajnu. Obe dve postele ponúkajú priestor na spanie v rozmere 90 x 200 cm, čo je klasika, ktorá vydrží s dieťaťom do dospelosti použitým materiálom je drevo borovice.

 

    

 

Posteľ v prírodnom prevedení

Ďalšia detská posteľ z masívu Pino a Dallas, patri všeobecne práve vďaka použitému materiálu a to takisto dreva borovice k veľmi obľúbeným. Nemecký výrobca aj tu, navyše spojil drevo borovice, s modernými prvkami a vznikla tak detská posteľ, ktorá okrem miesta na spanie ponúka množstvo úložných priestorov. Pre jednoduchú manipuláciu sú zásuvky umiestnené na pojazdoch a môžete ich umiestniť pod posteľ v ľubovoľnom poradí, čím si vlastne dizajn postele vytvoríte sami. Detská posteľ Maxima, ponúka miesto na spanie o veľkosti 90x200 cm a cena postele je uvedená vrátane roštu a všetkých zásuviek. Pre svoje veľké úložné priestory, je táto posteľ vhodným riešením tiež pre malé interiéry.

 

 Je dobre, že mnoho našich zákazníkov, čoraz viac dáva v dnešnej dobe prednosť prírodným materiálom. Moc dobre si uvedomujú, že zdravotne nezávadný, ekologický nábytok je vhodnou súčasťou vybavenia interiéru detskej izby. Na našom portále nábytku Aldo, nájdete mnoho iných designov posteli a nábytku do detskej izby práve z masívu.