Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kvalitné, moderné, luxusné spálne

Spálňa je síce najmenej využívaná miestnosť v byte, ale jej kvalitné vybavenie, hlavne v podobe postele, je snáď najdôležitejšie. Tretinu života prespíme, a aby sme ráno vstávali svieži a oddýchnutí, má určite kvalitná posteľ veľkú zásluhu. Dnes vám predstavíme síce cenovo náročnejšie luxusné spálne, ale majú skrátka niečo naviac.

Spálňa Quadra I

 

Francúzsky dizajn

Z dielne francúzskych dizajnérov, poťažmo teda francúzskeho výrobcu, sa na našom portále objavujú spálne naozaj vo veľmi vysokej kvalite a nadčasovom dizajne. Ponúka spálni, ktorých kvality oceníte aj po niekoľkých rokoch používania, keďže vďaka vysokej kvalite nestráca nič zo svojho pôvabu. Vďaka certifikácii nábytku z Francúzska môžeme ponúknuť nábytok s dlhoročnou životnosťou. Jednou z nich je spálňa Quadra I, na prvéj fotografii, v nevšednom odtieni svetlý orech v kombinácii so svetlo hnedou, kedy u zásuviek akoby opticky delila daný diel. Veľmi kvalitný je aj materiál, spojenie mdf dosky, lamina, ale aj masívu. Všimnite si originálne riešené postele s nadstavcom, ktorý plní funkciu nočných stolíkov a ponúka úložné priestory. Taktiež za povšimnutie stojí šatníková skriňa, ktorá je veľkosti úložných priestorov vhodná pre náročných zákazníkov. Ponúka police po oboch stranách a šatníkovú tyč za zrkadlovým priečelím. Krídla skrine na klasické otváranie, ďalšie diely sú u zásuviek opatrené systémom samo-dovierania. Ak ste milovníkmi nových trendov a moderného bývania, tak vás možno zaujme na druhej fotografii, spálňa Dark vo vysokom čiernom lesku. Francúzsky výrobca ponúka na našich stránkach lacné riešenia interiéru v prírodných odtieňoch, alebo matných, ale aj drahšie, vďaka povrchovej úprave vysokého lesku, ako to je práve u tejto kolekcie Dark. Vyznačuje sa naozaj rafinovaným a netradičným dizajn. Posúďte sami na priloženej fotografii.

Spálňa Dark

 

Dánsky dizajn

Medzi luxusný nábytok s veľkou eleganciou môžeme zaradiť zostavu rustikálne spálne Nova, od dánskeho výrobcu. Ľudia sa čoraz častejšie začínajú vracať k prírodným materiálom, čo hlavne v prostredí akým je spálňa iste každý ocení. Drevo v tomto prípade konkrétne kvalitný mahagón s vysokým stupňom tvrdosti a iné prírodné materiály skutočne začínajú získavať čoraz väčšiu obľubu. Mahagónové drevo ponúka širokú variabilitu, a vďaka moderným spracovateľským technológiám možno vyhovieť v podstate akémukoľvek prianiu zákazníka. Verte, že nábytok z kolekcie Nova je odolný voči mechanickému poškodeniu a ponúka dlhú životnosť v poriadku niekoľkých desiatok rokov. Dánsky výrobca prekvapuje netradičným dizajnom a voľbou odtieňa, kedy správne zvolil veľmi módne, v tomto roku naozaj trendy, odtieň snehovo bielej farby. Za zmienku tiež stojí dôraz, ktorý je kladený na detail v podobe mosadzných úchytiek. Obstaraním také spálne, ako je táto, sa naozaj môže odovzdávať z generácie na generáciu, ako v dobách dávno minulých.

Spálňa Nova - zostava 160

V neposlednom rade nezabudnite na kvalitné matrace, ktoré tiež na našom portáli ponúkame od popredných výrobcov.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.