Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kvalitné, moderné, luxusné spálne

Spálňa je síce najmenej využívaná miestnosť v byte, ale jej kvalitné vybavenie, hlavne v podobe postele, je snáď najdôležitejšie. Tretinu života prespíme, a aby sme ráno vstávali svieži a oddýchnutí, má určite kvalitná posteľ veľkú zásluhu. Dnes vám predstavíme síce cenovo náročnejšie luxusné spálne, ale majú skrátka niečo naviac.

 

 

Francúzsky dizajn

Z dielne francúzskych dizajnérov, poťažmo teda francúzskeho výrobcu, sa na našom portále objavujú spálne naozaj vo veľmi vysokej kvalite a nadčasovom dizajne. Ponúka spálni, ktorých kvality oceníte aj po niekoľkých rokoch používania, keďže vďaka vysokej kvalite nestráca nič zo svojho pôvabu. Vďaka certifikácii nábytku z Francúzska môžeme ponúknuť nábytok s dlhoročnou životnosťou. Jednou z nich je spálňa Quadra I, na prvéj fotografii, v nevšednom odtieni svetlý orech v kombinácii so svetlo hnedou, kedy u zásuviek akoby opticky delila daný diel. Veľmi kvalitný je aj materiál, spojenie mdf dosky, lamina, ale aj masívu. Všimnite si originálne riešené postele s nadstavcom, ktorý plní funkciu nočných stolíkov a ponúka úložné priestory. Taktiež za povšimnutie stojí šatníková skriňa, ktorá je veľkosti úložných priestorov vhodná pre náročných zákazníkov. Ponúka police po oboch stranách a šatníkovú tyč za zrkadlovým priečelím. Krídla skrine na klasické otváranie, ďalšie diely sú u zásuviek opatrené systémom samo-dovierania. Ak ste milovníkmi nových trendov a moderného bývania, tak vás možno zaujme na druhej fotografii, spálňa Dark vo vysokom čiernom lesku. Francúzsky výrobca ponúka na našich stránkach lacné riešenia interiéru v prírodných odtieňoch, alebo matných, ale aj drahšie, vďaka povrchovej úprave vysokého lesku, ako to je práve u tejto kolekcie Dark. Vyznačuje sa naozaj rafinovaným a netradičným dizajn. Posúďte sami na priloženej fotografii.

 

Ložnice Curtys white    Nábytek do ložnice Tonight

 

 

Dánsky dizajn

Medzi luxusný nábytok s veľkou eleganciou môžeme zaradiť zostavu rustikálne spálne Nova, od dánskeho výrobcu. Ľudia sa čoraz častejšie začínajú vracať k prírodným materiálom, čo hlavne v prostredí akým je spálňa iste každý ocení. Drevo v tomto prípade konkrétne kvalitný mahagón s vysokým stupňom tvrdosti a iné prírodné materiály skutočne začínajú získavať čoraz väčšiu obľubu. Mahagónové drevo ponúka širokú variabilitu, a vďaka moderným spracovateľským technológiám možno vyhovieť v podstate akémukoľvek prianiu zákazníka. Verte, že nábytok z kolekcie Nova je odolný voči mechanickému poškodeniu a ponúka dlhú životnosť v poriadku niekoľkých desiatok rokov. Dánsky výrobca prekvapuje netradičným dizajnom a voľbou odtieňa, kedy správne zvolil veľmi módne, v tomto roku naozaj trendy, odtieň snehovo bielej farby. Za zmienku tiež stojí dôraz, ktorý je kladený na detail v podobe mosadzných úchytiek. Obstaraním také spálne, ako je táto, sa naozaj môže odovzdávať z generácie na generáciu, ako v dobách dávno minulých.

 

     


V neposlednom rade nezabudnite na kvalitné matrace, ktoré taktiež na našom portále ponúkame od popredných výrobcov. Skrátka u nás si vyberiete všetko na jednom mieste a všetko privezieme ako kompletnú objednávku tak, aby ste mohli hneď spať.