Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kvalitné šatníkové skrine v modernom dizajne

Ak nemáme to šťastie, že náš byt má k dispozícii samotnú šatňu, tak bez šatníkovej skrine sa určite nezaobídeme. Každý z nás potrebuje úložné priestory, či už v predsieni, detskej izbe, alebo spálni. A práve šatníkové skrine do interiéru spálne, Vám dnes predstavíme.

 

Netradičné náhrady za drahú šatníkovú skriňu

Predstavuje sadu dvoch kovových vešiakov v elegantnom a určite veľmi trendy industriálnom dizajne. Vešiaky s multifunkčným využitím, vešiaky do každého interiéru. Vieme si ich predstaviť v kúpeľni na uteráky, v šatni, na balkóne na zavesenie kvetináčov a napríklad vy, vymyslíte úplne iný spôsob využitia. V cene dva kusy vešiakov, ktoré je možné zavesiť rôznymi spôsobmi.

 

  

 

Vedľa seba, nad sebou, ale aj na uchytenie do stropu ako na jednej z našich fotografií. Navyše design je naozaj veľmi unikátny a tak vešiaky sú nielen praktické, ale budú aj ozdobou vašej domácnosti. V neposlednom rade vás určite príjemne prekvapí vysoká nosnosť. Teda zaťaženie, ktoré vám umožní zavesiť aj ťažšie kabáty. Druhá fotografia predstavuje veľmi trendy šatníkovú stenu.

 

Šatníkové skrine, úložné priestory pre deti

Šatníková skriňa je základným kusom nábytku v detskej izbe. Nielen väčšie deti ocenia, že majú všetky svoje veci pohromade. V našej ponuke nájdete detské skrine, skrine so zrkadlom pre väčšie slečny, aj skrine pre študentov.

 

 

 

 

Vyberte si zo širokej ponuky rôznych odtieňov, designov a materiálov. Ponúkame šatníkové skrine s policami alebo so šatníkovou tyčou. Skriňu so šatníkovou tyčou môžete napríklad skombinovať s komodou v rovnakom farebnom prevedení. V každom prípade by ste skriňu do detskej izby mali zaobstarať, pretože aj dieťa potrebuje svoj osobný priestor. A šatníková skriňa v podstate využijete od narodenia vášho dieťaťa až po jeho skoro dospelosť. A veľmi populárne sú poschodové postele so šatníkovou skriňou.